14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

İşbirliği komisyon toplantısı yapıldı

İşbirliği komisyon toplantısı yapıldı

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşen İl Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısına Vali Yardımcısı Abdül Kadir Duran, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, İl Kurum ve Kuruluş Temsilcileri ile Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri katıldı.IMG_8073

Toplantının açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme koordinatörü İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Özmenyaptı.Özmen, hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacı ile il genelinde yapılan eğitim- öğretim, öğretici ve belletici kurslar ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.Vali Yardımcısı Abdül Kadir Duran yapılacak toplantının yararlı olmasını temenni etti. Toplantı, ilgili kurumların temsilcilerin görüş ve önerilerinin değerlendirilmesi ile alınacak tedbirlerin görüşülmesinin ardından sona erdi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.