27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

İslam Alemine ve İnsanlığa hayırlı olsun..

İslam Alemine ve İnsanlığa hayırlı olsun..

Malatya eski Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Güzel,Mevlüt Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

gğıgı
 
İbrahim Güzel mesajında,Türk İslam ahlakı ile huşu içinde yad edecegimiz Mevlüt Kandili’nin Türk İslam alemine hayırlara vesile olamasını diledi.
Güzel açıklamasında; Tüm İslam âleminin ve Malatya halkının mübarek Mevlid Kandili’ni kutluyorum.’Peygamber efendimiz (s.a.v.) Hazreti Muhemmed Mustafa’nın âlemleri şereflendirdigi bu gecede ve gündüzde hayır, hasenat ve ibadetle geçirilmelidir.Resululllah Efendimiz (s.a.v.) Rebiyülevvel ayının 12’nci gününde Hicri senenin ilk kandili olup, kainata teşrif etmişler ve âlemlere rahmet olarak gönderilmiştir. Peygamberler zincirinin son halkası olan Peygamberimizin dogumu insanlık âlemi için en şerefli bir olaydır. Şüphesiz bu gecenin bütün Müslümanlar nazarında müstesna bir degeri vardır.İnsanlık için en büyük şeref olan ve varlıkların en şereflisi olarak müjdelenen Hazreti Peygamberin evrensel risaletini Yüce ahlakını ve örnek hayatını bütün insanlıga yeni bir ruhla anlatmak maksadıyla asırlardan beri bu mübarek gece İslam âleminde ‘’Mevlid Kandili’’ olarak kutlanmaktadır.Türk – İslam âleminin Mevlid Kandilinin insanlık âlemine hayırlara vesile olmasını milletimizin ve Türk İslam aleminin birlik beraberlik içinde daha nice yıllara hayırlı ugurlu olmasını diler,Ülkücü hareketin bekası,muktedirligi,Ülkücü hareketin tek Başına İktidar olması için yüce Allah’tan niyaz ederim.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.