28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Kampanyaya Personelden Yoğun İlgi

Kampanyaya Personelden Yoğun İlgi

Sivas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Halep için yardım toplayarak zor durumda olan ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişti.

Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli, Suriyeli kardeşlerimiz için yardım kampanyası düzenleyerek Hayat Ağacı Derneği’ne teslim etti. Temizlik İşleri personeli toplanan yardımları teslim etmek üzere Hayat Ağacı Derneği’ni ziyaret etti.

Hayat Ağacı Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, “Suriyeli kardeşlerimiz için soba ve battaniye kampanyası başlattık. Kampanyaya duyarsız kalmayan Sivas halkı ve işadamlarının yanı sıra Sivas Belediyesi’nde çalışan mesai arkadaşlarımızda yardım da bulunuyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelimizde kendi arasında bir miktar para toplayıp kampanyaya bir başlangıç yaptılar. Yardımlarından dolayı personellerimize teşekkür ederim.” dedi.

Temizlik işlerinde amir olarak görev yapan Celal Eyce ise “Personelimizle birlikte Halep’teki kardeşlerimize biz de yardımda bulunmak istedik. Personelimize ve ailelerine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Personeller ve çocukları da Halep’teki yaşanan olaylardan üzüntü duyduklarını dile getirerek, kampanyaya destek vermekte bulunduklarını söylediler. Ayrıca personel çocukları Halep’teki çocuklar için şiir okudu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.