16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

KARŞI DURUŞ TEZLERİMİZDEN VAZGEÇEMEYİZ

KARŞI DURUŞ TEZLERİMİZDEN VAZGEÇEMEYİZ

ali-yalcin

Platform yazılarımızın tamamı her harfine kadar görüşlerimizdir.
Bir seçim tamamlanmak üzeredir.
-Biz Bağımsız İrade Platformu olarak ilkeli ve omurgalı duruşlar ortaya koyduk. Lakin kuşatılan toplum iyi ve yaşanılır bir ülke ve şehir (Malatya ) düşünü kirli ve kirlenme özgeçmişleri bulunanlar üzerinden sürdürme zaafı gösterdi.
– Siyasi dayatmalara direnenler şerefli bir duruş ortaya koymuşlardır. Gelecek endişesi taşımaksızın sözü değerli kıldık. Tarih bizi şahitler olarak kaydetmiştir.
– Kendi uzun vadeli çıkarlarına halkın korku ve endişelerini alet edenler halkın ekonomik ve dini hallerini sömürmede kendilerine çantacılar, kişliksiz pazarlamacılar bulmakta zorlanmadılar.
-İftira atarak saflarımıza fitne koymayı isteyenler kısmen başarılı oldular lakin Malatya halkının genleriyle oynadıklarını bir süre sonra fark ettiklerinde geç kalınmış olacaktır. Dayatmacı kirli siyaseti sorgulanır bir sonuca evirme çabalarımızda başarılı olamadık. Bu bir itiraftır lakin işbirlikçi basit ve sapık zihniyet taraftarları halkın zaaflarını ve korkularını büyüttüler.
-Halk elbette sağduyuya yakındır . Ne varki dinin ve kazanımların elden gidecegini bilinçaltına zerk edenler tüm kazanımları riske ettiler.Kimi Sivil Toplum Kuruluşları da bu değirmene su taşıdılar.
-Şahsımın düşük oy alacağı konuşmacısı olduğum TV programlarında dile getirilmişti. UYANIŞ MESAJI VERENLER RİSK ALIRLAR.
-Toplumun kendi menfaati ve geleceğini rantçılara karşı koruması zaman alabilir ancak ısrar sonuç getirecektir.
-Rantın ve sömürünün uşaklığını yapanlar, kendilerini pazarlayanların çirkin şahsiyetsizlikleri deşifre oldu. Önlerine az etli kemikler konularak vaadlere tav edilenler dün de şahsiyet yoksunu idiler.
-Az oy almamızın siyasi kariyer ile matematiksel bağıntısı kurulabilir ancak tüm şerefli duruşlar az sayıda insanın yürekleri eşliğindedir. Bu bizi henüz anlamayanları itham etmeyi gerektirmez lakin sağlam karekterli bireylerin belirginleşmesi zaman alabilir…
-Halk mutlaka ama mutlaka fakirlikten, dini değerler üzerinden sömürülmek kısır döngülerinden kurtarılmalıdır. Bu konuda sivil duruşlara ihtiyaç vardır.
-Malatya’da istemesek de bir değişim başlamıştır. Önemli olan kardeşlik zeminini korumaya çalışmaktır. Ak Parti yerel temsilcileri zafer kazanmış görünümünde olabilirler ne var ki kendi dayatmalarının neticesindeki derin dağişim dalgalarının farkında değiller ve çıkarcı ,rantçı ,lobici ,sapık zihniyetlerin şehri götürmekte olduğu seyrin müsebbibi olarak da yüzleşmeler yaşayacaklardır
-Toplumun bilinçleneceğine olan ümidimizi koruyarak sabırla ve inatla duruşlar ortaya koyacağımızı belirtmek isteriz. İşler sonunda olacağına varır. …Yeter ki sabredilsin…
Selam ve Dua ile….
(Not: Seçim süreci analiz raporumuzun ayrıntılı duyurulacağını hatırlatıyoruz.)
YAŞASIN BAĞIMSIZ İRADE VE EVRENSEL DEĞERLER ÜZERİNDEN KARDEŞLİK!

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.