TürkiyeSON - 24.04.2024 -

Kayısı Kentin Yetenekleri Mabesem’de Gün Yüzüne Çıkıyor

Kayısı Kentin Yetenekleri Mabesem’de Gün Yüzüne Çıkıyor

Emniyet Müdürlüğü’nün ÇOGEP projesine Büyükşehir Belediyesi destek veriyor

“Kayısı Kentin Yetenekleri” Mabesem’de Gün Yüzüne Çıkıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin örnek sosyal belediyecilik hizmetlerinden birisi olan Malatya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi (MABESEM), Emniyet Müdürlüğü’nün sosyal projelerine de destek veriyor.

Konuyla ilgili olarak verilen bilgilere göre, Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü’nün Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında başlatılan ‘Kayısı Kentin Yetenekleri’ projesi içerisindeki yetenekli öğrenciler Sanat Merkezi’nde eğitim alıyorlar.

Çocuklarla gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin sağlanmasının yanı sıra öğrencilerin yeteneklerini keşfetmek ve yardımcı olmak amacıyla düzenlenen ÇOGEP proje ile toplam 30 öğrenci MABESEM’de karakalem ve bağlama kursu alıyor.

MABESEM’de verilen kurslar sayesinde öğrenciler yeteneklerini keşfederken, öğrencilerin yıl boyunca alacakları eğitimin ardından, yetenek sınavına girecekleri ifade edildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.