TürkiyeSON - 10.12.2023 -

‘Kendi Kanlarında Boğulacak’

‘Kendi Kanlarında Boğulacak’

Son dönemlerde artan terör saldırıları ile her gün şehit acısı gelirken Malatya Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Şevket Keskin, yapılan hain saldırılara tepki gösterdi.

fgjDernek binasında Ülkü Ocakları Başkanı Muzaffer Karaca, Battalgazi MHP İlçe Başkanı Gökhan Şahin ile birlikte basın açıklaması yapan Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Şevket Keskin, son günlerde Türkiye üzerinde oynanan oyunlar sonucunda yine şehit haberleri, hain saldırıların yaşandığını belirtti. Keskin, “Şeytan üçgeni adını koyduğumuz PKK-HDP ve İŞİD terör örgütleri piyasaya çıkmıştır. Gerek ülke dışında gerek ülke içinde desteklendiği kanıtlanan bu caniler kana doymamıştır. Siyasi ve ekonomik anlamda uzun süredir desteklenen terör örgütleri yüz bulmuş her ortamda salyalarını akıtmaya başlamışlardır” ifadelerini kullandı.
Yapılan bu saldırıların sadece terör örgütlerinin kendilerini var etme durumundan çok, Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı başlatılmış bir ihanet süreci olduğunu dile getiren Keskin, “Sadece sosyal hayatımızı değil coğrafyamızdaki huzurumuzda da elimizden alınmak istenmektedir. Şu asla unutulmamalıdır ki, bu vatan asla 3-5 çapulcuya teslim edilmeyecektir. Hak tecelli edip bu caniler elbet kendi kanlarında boğulacaklardır” dedi. Keskin açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Ne güzel söylemiş Hz. Ali. ‘Her şeyi affedin ama vatanda ihaneti asla affetmeyin’Bizde bu söze nazaran gerek idarecileri gerekse terör destekçilerini asla affetmeyeceğiz. Tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Son olarak Malatyalı şehidimizin acısı hanelerimize acı bir kor gibi düşmüştür”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d