TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Keskin Malatya’nın Huzur Kenti Olmasında Emniyetin Katkısı Büyüktür

Keskin Malatya’nın Huzur Kenti Olmasında Emniyetin Katkısı Büyüktür

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, esnaf camiası olarak Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümünü tebrik ettiklerini bildirdi.

 Keskin yaptığı yazılı açıklamada, “Ülkemizin en köklü kurumlarından olan Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş yıldönümü esnaf ve sanatkar camiası olarak tebrik ediyoruz, Malatya Emniyet Müdürlüğümüzü çalışmalarından dolayı kutluyoruz. Malatya’da huzur sağlanması ve Malatya’nın huzur kenti olmasında Emniyet Teşkilatımızın büyük gayretleri bulunmaktadır. Devlet ile millet arasında polis teşkilatımız önemli bir köprü görevi üstlenmektedir. Polisimiz, her zaman esnaf camiası ile iç içe olmuş, sorun ve sıkıntılar diyalog ile çözülmüştür. Son zamanlarda şehrimizde yaşanan bazı sıkıntıların FETÖ terör örgütü ile mücadele kapsamında ihraç ve adli soruşturmalardan dolayı Emniyet teşkilatında ortaya çıkan kadro boşluğunun da etkili olduğunu biliyoruz. Bu sıkıntıları Emniyet teşkilatımızla el ele vererek, dayanışma içerisinde aşacağımıza inanıyoruz. ” dedi.

 Keskin, “Emniyet Teşkilatımızın 172. Kuruluş yıl dönümün de şehit polislerimiz ile birlikte tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha anarken, Malatya Emniyet Müdürlüğümüzün kentimizde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ve takdir ediyoruz” ifadelerini kaydetti

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: