TürkiyeSON - 26.11.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Keskin, yeniden TESK yönetiminde

Keskin, yeniden TESK yönetiminde

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyeliğine dördüncü kez yeniden seçildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) 21. Olağan Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi.

Toplam 3 adayın yarıştığı ve Bendevi Palandöken’in yeniden genel başkanlığa seçildiği TESK Genel Kurulunda MESOB Başkanı Şevket Keskin’de dördüncü kez yeniden yönetim kurulunda yer aldı.

Keskin, “Malatya esnaf ve sanatkar camiasına teşekkür ediyorum. Malatya bugün dördüncü kez üst üste TESK yönetiminde bulunuyorsa, bu Malatya esnaf ve sanatkar camiasının birliğinin ve beraberliğinin sonucudur. Birlikte yol yürüdüğümüz TESK Genel Başkanımız, hemşehrimiz Sayın Bendevi Palandöken, bugün dördüncü kez Genel Başkanlığa seçilmiştir. Kendilerini tebrik ediyorum. Türkiye Esnaf ve Sanatkar camiası mevcut TESK yönetiminin çalışmalarını benimsemiş ve yönetimimizi dördüncü kez göreve getirmiştir. Genel Başkanımız Sayın Bendevi Palandöken’in liderliğinde TESK dün olduğu gibi bugün de, hem esnaf ve sanatkar camiasının sorunlarına ve hem de Türkiye’nin meselelerine duyarlı kalacaktır. Yeni dönemin esnaf ve sanatkar camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: