19.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Kilo vermenin eğlenceli bir yolu

Kilo vermenin eğlenceli bir yolu

Dr. Yasemin Arslan ve kardeşi Şule Arslan, 1999 yılından bu yana özel kliniklerinde medikal estetik, sağlıklı hayat ve diş hekimliği alanlarında hizmet veriyorlar.

 

Doktor kardeşlerBatı tıbbının deneysel tecrübelerini Doğu tıbbının kadim bilgeliğiyle harmanladıkları kliniklerinde, modern tıbbi uygulamaların yanı sıra akupunktur ve mezoterapi gibi uygulamalara da yer veriyorlar.

Doktor kardeşler, mesleki birikimlerinden yola çıkarak herkesin uygulayabileceği ve eğlenerek devam edebilecekleri bir diyet programı hazırladılar. “Yasemin ve Şule’nin Yolu” adını verdikleri diyet programında detoks, doğal beslenme, her gün uygulanabilen egzersizler ve motivasyon arttırıcı faaliyetler öneriliyor.

Zayıflamak isteyen kişilerin bu süreçte destek görmesi çok önemli: Yasemin ve Şule’nin Yolu’nda motivasyonu yüksek tutmak ve kilo vermeyi eğlenceli hale getirmek için zevk alabileceğimiz çeşitli aktiviteler öneriliyor. Diyet sürecinde dans etmek, fotoğraf çekmek, sosyal paylaşımlarda bulunmak gibi değişik etkinlikler öneriliyor.

Kitapta yer alan çeşitli testler diyet programının interaktif şekilde sürdürülebilmesini sağlıyor. Doktor kardeşlerle iletişim kurmak ve süreç boyunca kendilerinden destek almakta mümkün.

YAZARLAR HAKKINDA

DR. YASEMİN ARSLAN

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu Dr. Yasemin Arslan, Türkiye Akupunktur Derneği’nin kurucu üyelerindendir. Ayrıca Medikal Estetik Sertifikası da T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Beslenme, diyet, estetik ve akupunktur konularında yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen eğitim ve kongreleri takip etti. Çeşitli gazete ve dergilerde sağlık ve estetik konularında yazıları olan Dr. Yasemin Arslan, çalışmalarına kardeşi Şule Arslan’la birlikte kurdukları klinikte devam ediyor.

DT. ŞULE ARSLAN

İ. Ü. Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Hipnoz, reiki, NLP ve akupunktur eğitimleri almıştır. Tıbbi Hipnoz Derneği üyesidir. Kardeşi Dr. Yasemin Arslan’la birlikte kurdukları klinikte koruyucu diş hekimi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

KİTABIN KÜNYESİ

Kitap adı: Doktor Kardeşlerle Eğlenerek İnteraktif Zayıflama
Yazarlar: Yasemin Arslan & Şule Arslan
Yayınevi: Cinius Yayınları, 680 sayfa

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.