28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Kırmızı hayatın rengidir diye kampanya başlattılar

Kırmızı hayatın rengidir diye kampanya başlattılar

Okul öncesi öğretmeni Nilüfer Aktaş ve öğrencileri tarafından başlatılan “KIRMIZI HAYATIN RENGİ OLSUN” projesine başta Mustafa Aksoğan Anaokulu Müdüresi Şule Güven, okul öğretmenleri, veliler ve öğrencilerden destek geldi.

wsadaMinicik Ellerden Sevgi, Dostluk ve Barış Mesajları…

Mustafa Aksoğan Anaokulu yönetimince çocuklarda Barış bilinci oluşturmak adına farkındalık yaratmak üzere düzenlenen etkinlik kapsamında Anaokulu Öğrencileri tarafından hazırlanan Barış ve kardeşlik mesajları içeren Kırmızı Kutular Türkiyenin çeşitli illerinde öğrenim gören akranlarına gönderildi.

“Barış” İsimli Müzikal Tiyatro…

“KIRMIZI HAYATIN RENGİ OLSUN” projesine katkı sağlamak üzere yapılan etkinlik kapsamında Mustafa Aksoğan Anaokulu öğrencileri tarafından ayrıca “Barış” isimli birde müzikal tiyatro oyunu düzenlendi. Şule Güven; “Minicik yürekler Kırmızı savaşın değil Hayatın Rengi Olsun diye haykırdı.”

Proje ve yapılan etkinliklikler halkında bilgi veren Mustafa Aksoğan Anaokulu Müdiresi Şule Güven; “Değerli meslektaşımızın başlatmış olduğu KIRMIZI HAYATIN RENGİ OLSUN projesine destek olmak için okulumuzdaki öğrencilerimizle bir etkinlik düzenledik. Etkinlik kapsamında öğrencilerimiz tarafından hazırlanan Barış ve Kardeşlik mesajları içeren Kırmızı Kutular Türkiyenin çeşitli illerinde öğrenim gören öğrencilere gönderildi. Gönderilen mesajlarda Minicik yürekler Kırmızı savaşın değil Hayatın Rengi Olsun diye haykırıyorlardı. Duygusal anlar yaşadığımız etkinlik kapsamında ayrıca öğrencilerimiz tarafından Barış isimli birde müzikal tiyatro oyunu sergilendi. Projenin hazırlanması ve sunulması aşamasında özverili olarak çalışan başta proje koordinatörü değerli meslektaşımız Nilüfer hanıma, okulumuzun değerli öğretmenlerine, kıymetli velilerimize ve göz nurumuz öğrencilerimize teşekkür ediyorum.” dedi turkiyeson.com bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.