TürkiyeSON - 25.02.2024 -

Kıssadan hisse

Kıssadan hisse

Malatya’da yıllarca teşkilata hizmet etmiş ve belli süre İl Başkanlığı yapmış ülkücü bir ağabeyimizden

‘’Bir gün tilki kümeste tavukları görünce dayanamaz,kümesin üstünde içine atlar atlar ama kümesin içinde boya tenekeleri vardır.Atladığında içine düşer,korkuya kapılan tilki kaçar ormana sığınır.Ormanda ki hayvanlar bunu görünce ormanda ilk defa bu tür bir hayvanla karşılaşmanın şaşkınlığını yaşarlar ve toplanırlar.İlk defa gördükleri bu kendilerinden farklı türü kendilerine lider yapmayı kararlaştırırlar.

 

Liderliği alan tilki başlar talimatlar vermeye ama aslana karşı hep kompleksli olduğu için, bütün işleri Aslana yaptırmaya başlar.Aslan’ı hiç rahat bırakmaz. Mevsim sonbahara girer havalar soğumaya başlar,bir gün hafif bir yağmur çiseler boyalar akmaya başlar ama tilki farkında değildir.Yine aslandan bir şey getirmesini ister Aslan bir bakar ki olacak şey mi tilki kendisine talimat veriyor,emir veriyor, bir pençe vuruyor tilki paramparça olur.

 

 

Bu misali şunun için verdim Günlerdir uğruna beş bin şehit, binlerce Gazi , on binlerce mağdur bırakarak kanla,canla yüceltilen ülkücü hareketi ve Türk milletinin yegane umudu olan bir davanın bütün kutsallarını sosyal medya üzerinde klavye soytarılığıyla fütursuzca karalayarak yerden , yere vurmaktalar,ülkücü edepten yoksun, ülkücü tedrisattan geçmediği her halinden anlaşılan dava boyası ile boyalanmış bütün emeli kümeste ki hayvanlar olan tilkiler türedi. Bu tilkileri uyarıyorum, sabrımızı zorlamayın haddinizi bilin yoksa yağmurun yağmasını beklemeden hortumu alır sureti haktan görüntünüzü deşifre ederim.’’

 

MHP ESKİ İL BAŞKANI

ÖMER EKİCİ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.