24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Kızılay çorbası içleri ısıttı

Kızılay çorbası içleri ısıttı

Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi adı ile 2 yıldır düzenlenen ve bir çok kurum tarafından  desteklenen ve kamuoyunun da takdirini kazanan Fotokamp’a 1500 den fazla katılımcı hazır bulundu.

 

Kampa katılanlara gece 23.30 civarında Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı ikram aracıyla sıcak çorba ikramında bulunuldu.

 

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde yer alan Levent Vadisi’nde 02-05 Haziran 2016 tarihleri arasında Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından düzenlenen fotokampa yüzlerce fotoğraf sanatçısı, motosiklet ve bisiklet grupları, dağcılık kulüpleri üyeleri, Malatya Off Road Klubü üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 

Fotokampa katılanlara gece soğuk olması sebebi ile de kamp ateşi çevresinde Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı da çorba ikramında bulundu.

 

Dağıtımda söz alan Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın, “Malatya’nın tanıtımı açısından Uluslararası olan bu etkinliğe biz sivil toplu kuruluşları böyle çalışmaların değerini topluma ve ilimize katacağı yararları daha iyi fark edebilecek konumdayız. Bu sebeple yapılan bu etkinliğe tüm kurumların da ucundan tutarak destek olması gerektiğini düşünüyorum. Bizler de bu sebeplerle ve Kızılay’ın her an her yerde olabildiğini göstermek ve yıl içinde bilhassa kan bağışı noktasında bizlere çok büyük destekler sağlayan MAFSAD ekibine desteğimizi sunmak adına Kızılay olarak kampa katıldık. Her zaman yanımızda olan MAFSAD ekibini ve değerli başkanları İnan Orhan’ı yalnız bırakmadık.

 

Daha sonra söz alan MAFSAD Başkanı İnan Orhan ise, “İl yılda olduğu gibi Kızılayı bu yıl da yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Bilhassa son dönemlerde Türkiye için çok önemli olan kurumlardan biri haline gelen Kızılay ile yakın ilişki içinde olmak ve desteklemek gerektiğini düşünmekteyiz. Biz de ekip olarak ruhen Kızılay’cıyız.  Her daim birlikte hareket edeceğiz ve ilerleyen yıllarda daha kapsamlı etkinlikler yapacağız” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.