TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Kızılay, Fotokampa Katılanlara Maden Suyu İkram Etti

Kızılay, Fotokampa Katılanlara Maden Suyu İkram Etti

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı tarafından bu yıl 3. sü Arapgir’de düzenlenen MAFSAD Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi kapsamında kampa katılanlara Kızılay Maden suyu ikram edildi.

Bu yıl Arapgir ilçesinde 06-09 Temmuz 2017 tarihleri arasında Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından düzenlenen fotokampa yüzlerce fotoğraf sanatçısı, motosiklet ve bisiklet grupları, dağcılık kulüpleri, Malatya Off Road Klubü üyeleri ve vatandaşlar dün itibarı ile katılmaya başladılar.

Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanlığı, fotokampın ilk gününde kampa katılanlara Kızılay Maden Suyu ikram edilirken söz alan Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın, “Malatya’nın tanıtımı açısından Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi her yıl daha da önem kazanıyor. Şehrin önemli STK’larından bir tanesi olan MAFSAD’ın bu etkinliğinde onları yalnlız bırakmak mümkün olmaz. Ayrıca bu kamp alanında bulunan misafirlerimize Kızılay’ın maden suyunu ikram ederek her biri birbirinden değerli bağışçılarımızın da her an yanlarında olduğumuzu göstermek adına her yıl olduğu gibi bu yılda Fotokampta yer aldık. ” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: