TürkiyeSON - 25.02.2024 -

Koltukla uğraşan cemaat kul hakkı bilmez

Koltukla uğraşan cemaat kul hakkı bilmez

30 MART 2014 seçimlerine yaklaşmadan önce Malatya Büyükşehir olmadan önce,Malatya’nın Darende ilçesinde seçilmiş belediye başkanı ve ilçede sevilen ilçe için gecesini gündüzüne katan AK Parti Belediye Başkanı Sayın İsa Özkan belki de tekrar aday gösterilecek Malatya içinde tek isimdi.Ama şimdi AK Parti Genel Başkan yardımcısı olan Sayın Öznur Çalık’la bildiğim kadar arası iyi değildi.

 

Aday adaylık döneminde tekrar aday olan sayın İsa Özkan kesin aday olacak diye beklenirken mevcut belediye başkanı dahi başka siyasi bir partinin aday tanıtım için yanlış hatırlamıyorsam İstanbul’da veya Ankara’da bir otelde o partinin adaylarına açıkça destek amaçlı katılım yaparken,ne olduysa aniden Ak Parti Darende belediye başkan adayı gösteriliyordu.Şimdi adama sormazlar mı,Malatya’nın en çalışkan belediye başkanı olan ilçe bazında birçok yeniliğe imza atan başkanı neden yeniden aday göstermediniz?

 

Şimdi sormazlar mı başta Sayın Öznur Çalık diğer Malatya vekilleri hatta bir duyuma göre çevre illerin birinin vekili ile genel merkezde neden çalışkan bir adayı yeniden göstermemek için çalıştınız?

AK parti içinde bile sevilen çalışkan dürüst delikanlı bir belediye başkanı olarak tanıdığımız Sayın İsa Özkan’ın bizim bilmediğimiz sizin bildiğiniz bir konumu mu vardı?

Varsa açıklayın.

SOMUNCU BABA vakfının bu seçimde etkisi oldu mu?

İnsanın aklına çok şey geliyor.Acaba bu vakıf zamanında Sayın İsa Özkan’dan istekleri oldu da veya yaptırmak istediklerini yaptıramadı diye muhalif oldu ve kendine yakın birini getirmek için mi

 

Sayın İsa Özkan ‘ı aday göstermeyenler aynı zamanda seçim bittikten sonrada karalama kampanyasına devam ettiler. Ve dediler Sayın İsa Özkan seçimde başka partiye çalıştı ama Sayın İsa Özkan  bu sefer onların gözlerine bakarak AK Partiden bu sefer milletvekili aday adayı oldu.Acaba o konuşanlarda utanma arlanma var mı yüzleri kızarmadı mı?

 

Darende’nin sevilen sayılan ismi illa bir cemaate biat etmesi lazımdı tekrar aday ola.Sözüm bu değişime destek verenlere tabi ki biliyorum o zamanın bir vekili Sayın İsa Özkan beyi genel merkezde savunmuş ne hikmetse bu seferde ona karşıda!

Sayın İsa Özkan  bey zamanında belediye hiç bir sorun yaşamadığı gibi şehir merkezinden bile fazla yatırımla çalışmalarla gündeme gelmişti.Peki mevcut aday başkan oldu olalı neler yapmış.Geçenlerde bir haber merkezine verdiği demeçte Büyükşehir belediye başkanını bazı konularda suçlamıştı.

Başkan oldu olalı Sayın Başkan devamlı Darende’de mi?

Cemaat ismini Osmanlıyı kuran Osmangazi gibi görecek cemaata o zamanın cemaati gibi koltuk işine karışan cemaattan sadece günümüz cemaatini kastetmiş olacak

 

 

KUL HAKKINI BİLEN İÇİN YAZDIM.ŞİMDİ KUL HAKKI YİYENLER KONUŞSUN.VESSELAM

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.