TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Komşuluk Bu Topraklardaki En İyi Mirasımızdır

Komşuluk Bu Topraklardaki En İyi Mirasımızdır

Malatya Kent Konseyi “Komşuluk Kültürü” lokomotif projesinin kamuoyunda daha çok yer bulması için destek turlarına devam ediyor. Bu kapsamda Malatya İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Levent İskenderoğlu’nu ziyaret edildi.

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş, “Komşuluk Kültürü” projesi kapsamında yapmış olduğumuz ziyaretlerin amacının bu kültürü yeniden gün yüzüne çıkartmak olduğunu belirterek, ziyaretlerin projesinin kabul görmesi ve desteklenmesi açısında büyük bir önem taşıdığını, bu ziyaretlerin zaman zaman devam edeceğini belirtti.

Projenin şehirde kendini hissettirmeye başladığını söyleyen Malatya İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Levent İskenderoğlu, “Birlikte yaşamanın ortak koşullarını en iyi benimsemiş, farklılıklarla bir arada yaşamanın yegâne örneği ve tecrübesi olan İslam Medeniyetinin temsilcileri olarak bunu yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak gibi önemli bir misyonu üstlenmiş oluyorsunuz” dedi.

İskenderoğlu, sloganlarının tamamının önemli bir anlamı ve mesajı içerdiğini belirterek, “Komşuluk Bu Topraklardaki En İyi Mirasımızdır” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: