TürkiyeSON - 30.09.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Kültür ve sanat

Kültür ve sanat
Reklam

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2015 yılında, kültürel, sanatsal ve eğitim faaliyetleri anlamında birçok etkinlik gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, Büyükşehir Belediyesi tarafından 2015 yılı içerisinde düzenlenen eğitim, sosyal, kültür ve sanatsal etkinliklere binlerce kişi katıldı. Semt Konakları ve Eğitim Merkezleri ile diğer merkezlerde düzenlenen kurs ve diğer etkinlikler, her geçen gün vatandaşlar tarafından daha çok rağbet görüyor. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından yürütülen etkinlikler çerçevesinde, 2015 yılı içerisinde toplamda 265 kurs açılırken, kurslardan faydalananların sayısı ise 10 bini aştı.
ÖĞRENCİLERE ÖZEL KURS
Yine şehrimizin değişik bölgelerinde bulunan ve başarılı olup da ekonomik durumu iyi olmayan öğrencilere sınavlara hazırlık kursları veren Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılı içerisinde 8 semt konağı ile eğitim merkezinde 2033 öğrenciye etüt hizmeti verirken, Cemal Aslan Temel Beceri ve Eğitim Merkezinde de 52 okulda 4 bin 100 öğrenciye hizmet verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: