TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Kutlu Çifti, Kadın ve Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

Kutlu Çifti, Kadın ve Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

Adıyaman Belediyesi tarafından hizmete konulan Kadın ve Gençlik Merkezlerini ziyaret eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, kursiyerler tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Adıyaman Belediyesi tarafından Siteler Mahallesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek, eğitim gören kursiyerler tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Adıyaman Belediyesi tarafından iç tefrişatı yapılan, Halk Eğitim Merkezi tarafından da usta öğreticileri görevlendirilen kurslara katılan kursiyerlerin yaptığı el emeği, göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Kutlu çifti, emeklerinden dolayı kursiyerleri tebrik etti.

Adıyaman Belediyesi tarafından Fatih Siteler ve Cumhuriyet Mahallelerinde açılan Kadın ve Gençlik Merkezlerinin ikisinde giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma-yazma, Kur-an’ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için Türkçe kursları verildiğini söyleyen Başkan Kutlu, Cumhuriyet Mahallesindeki merkezde de üniversite ve KPSS başta olmak üzere sınavlara hazırlanan öğrencilere sınıf ortamında, branş hocalarının destekleriyle eğitimler verildiğini dile getirerek, merkezler hakkında şunları söyledi: “Gerekli çalışmaları yapılarak yeniden halkımızın hizmetine sunduğumuz Kadın ve Gençlik Merkezlerimizi ziyaret ederek kursiyerlerimizin yaptığı çalışmaları inceleme şansı bulduk. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkmış, tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: