TürkiyeSON - 25.09.2023 -

Mafsad’dan Fka’ya plaket

Mafsad’dan Fka’ya plaket

Plaket-verildi

Fırat Kalkınma Ajansını ziyaret eden MAFSAD Yönetimi, projeye en büyük desteğin FKA tarafından verildiğini, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop’a ve Ajans çalışanlarına teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirttiler.

KATILIMCILAR MEMNUN AYRILDI 

MAFSAD Başkanı İnan Orhan ziyarette, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a Fotokamp hakkında bilgi vererek, Fotokampa ilişkin geribildirimleri paylaştı. Levent Vadisinde yaptıkları Uluslararası Malatya Fotokamp’a yaklaşık 1550 civarında kişinin katıldığını, 250 civarında çadır kurulduğunu ve yaklaşık 35 ilin fotoğraf ile dağcılık derneklerinden katılımcıların geldiğini söyleyen Orhan, katılımcıların Fotokamptan memnun ayrıldıklarını belirtti.

Yapılan genel bir değerlendirmenin ardından MAFSAD Yönetimi, Ajans Genel Sekreteri Mesut Öztop’a, Ajans uzmanları Ahmet Yıldıray Ata’ya ve Abdullah Doğan’a plaket takdim edip, katkılarından dolayı teşekkür etti.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mesut Öztop ise yaptığı açıklamada, ilk olmasına rağmen Fotokampın başarılı geçmiş olmasının ve katılımcıların memnun ayrılmasının önemli olduğunu, projenin Levent Vadisinin ve Malatya’nın tanıtımına hız kazandıracağını, bu sebeple hem projeyi hazırlayıp yürüten MAFSAD’a, hem de katkı sunan herkese teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: