TürkiyeSON - 17.06.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

MAFSAD’ta Yaşamdan Kesitler Fotoğraf Sunumu

MAFSAD’ta Yaşamdan Kesitler Fotoğraf Sunumu
Reklam

MAFSAD, Eğitimci Fotoğrafçı İbrahim Aysündü’yü ağırlıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Burası Benim Yerim-MAFSAD Kitap Kafe Projesi” kapsamında gerçekleştirilen fotoğraf sunum söyleşileri devam ediyor.

“Aysündü, Başarılı Bir Fotoğrafçı”

Proje Koordinatörü Yılmaz Konuk yaptığı açıklamada proje kapsamında gerçekleştirdikleri fotoğraf sunum söyleşilerine önem verdiklerini, proje süresince yaklaşık on fotoğraf sanatçısını MAFSAD Kitap Kafe’de konuk etmeyi planladıklarını belirtti. Bu çerçevede Eğitimci Fotoğrafçı İbrahim Aysündü’yü de davet ettiklerini ve Aysündü’nün görsel gücü yüksek fotoğraflarından oluşan güzel bir sunumunun izleyicilerle buluşacağını söyleyen Konuk, ücretsiz olan bu etkinlik için bütün sanatseverleri MAFSAD Kitap Kafe’ye beklediklerini sözlerine ekledi.

Etkinlik Tarihi: 1 Şubat 2018 Perşembe Saat 19.00

Yer: MAFSAD Kitap Kafe

İletişim: 0 505 759 5213 (Yılmaz Konuk)

İBRAHİM AYSÜNDÜ KİMDİR?

1986 Malatya doğumlu. İnönü Üniv. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitiminden mezun olan Aysündü 2009 yılından beri Trabzon’da öğretmen olarak çalışmaktadır. Eğitim yönetiminde yüksek lisans yapmaktadır.

Afyon Frig Fotoğraf Derneği üyesi olan Aysündü’nün Uluslararası ve Ulusal birçok ödülü var. Yarışmaların bir kıstas olmamakla birlikte teşvik edici yönünden dolayı insanı yeniliklere karşı diri tuttuğunu düşünüyor. Fotoğrafın, bakmaktan görmeye geçmeyi sağlayan bir dost olduğunu söylüyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: