21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Malatya ekonomi yönünden gelişecek!

Malatya ekonomi yönünden gelişecek!

Teknik-Eğitim Protokolü

FKA Binasında düzenlenen teknik destek sözleşmesi imza protokolüne MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Şube Başkanı Barış Yılmaz ile FKA Genel Sekreteri Mesut Öztop katıldı.

 

GKA Genel Sekreteri Mesut Öztop, teknik destek sözleşmesi ile MÜSİAD üyelerine dış ticarete giriş eğitimi, ithalat ve ihracat mevzuatı gibi konularda bir dizi eğitim verileceğini belirterek, “MÜSİAD’a programımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Geçmiş dönemde de gerçekten Malatya’da çıtayı yükseltecek eğitim projelerine imza attılar” dedi.

 
MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, amaçları arasında kendi üyelerinin hem kişisel hem de kurumsal alt yapılarını güçlendirme konusunun olduğunu belirterek, bu eğitim ile üyelerinin ürettiği ürünlerinin ve katma değeri yüksek ürünlerin hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlarda daha rekabetli bir şekilde satışlarına yardımcı olacaklarını söyledi.

 

BU TÜR PROJELERE İMZA ATACAĞIZ 

 

MÜSİAD olarak geçen yılda FKA ile aynı şekilde bir eğitim programı düzenlediklerini belirten Balin, “Gerçekten çıtası yüksek eğitimcilerimiz ile üyelerden de çok ciddi manada beğeni toplayan bir eğitim oldu. Ben bu eğitiminde Malatya ekonomisine işletmelerimize hayırları getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. İnşallah ileriki dönemlerde bu tür projelere imza atacağız” dedi.

 
Konuşmaların ardından FKA Genel Sekreteri Öztop ile MÜSİAD Şube Başkanı Balin teknik eğitim sözleşmesini imzaladılar. Eğitimlerin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceği belirtildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.