TürkiyeSON - 17.06.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platform Bülteni

Malatya Tarım ve Hayvancılık Platform Bülteni
Reklam

MATHAP adına Başkan İhsan Akın’ın açıklaması; Bugün mübarek Cuma gününde platform üyelerimiz olan oda başkanları, birlik başkanları, dernek başkanları olarak, toplanmamızın asıl amacı Suriye sınırımızdaki başta Afrin olmak üzere yapılan ve yapılacak olan tüm operasyonlara destek olduğumuzu bildirmek her anlamda ve her alanda, askerimizin, devletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın yanında olduğumuzu bildirmek ve sonuna kadar destek olmaktır.

15 Temmuz hain FETÖ terör örgütü darbe girişimi ve sonrası yaşanan ve hala devam eden, dış güçlere maşalık, yardım ve yataklık yapanlar, açıklamaları ile destek veren sözde aydınlar sizleri kınıyoruz. Tüm Türkiye’mizde şehitlerimizin yetim ve öksüz kalan binlerce çocukları, söz konusu olduğu zaman neden mektup yazmadınız? Konu vatansa gerisi teferruattır. Malımızla, canımızla ülkemizin bekası için ne gerekiyorsa yapmaya, 40 bin üyemizle hazırız. Sayın Cumhurbaşkanımızın yürüttükleri bu zorlu mücadeleden dolayı yapılan harekatı canı gönülden destekliyoruz. Dün olduğu gibi bugün de Haçlı, Siyonist zihniyetinin, bölme parçalama oyunlarını bozmak, birlik ve beraberliğimiz için, devletimizin terör örgütleri ile yaptığı, yapacağı tüm mücadelelerin sonuna kadar arkasında ve yanındayız.

-15 Temmuz öncesi ve sonrası şehit ve gazi olan tüm vatan evlatlarımızdan, Allah razı olsun, şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Onlar hiçbir gelecek kaygısı gütmeden dünyada en değerli olan canlarını vatanları için feda ettiler. Sözde aydınlar neden kaygılısınız bir yerlere söz mü verdiniz? Kaygı duyulması gereken tek şey, Büyük ülkemizin bekası, bayrağımız, ezanımız, devletimiz, vazgeçilmez mukaddes vatanımız ve her yeri kanla sulanmış olan topraklarımızdır.

Tüm terör örgütleri temizlenene kadar her türlü desteği sağlamak için şimdiye kadar ülkemizde, ilimizde, yurt dışında vatan toprakları bölünmesin diye mücadele eden, görevli olduğu alanda şehit olan, tüm kolluk kuvvetleri ve görevli olan tüm vatandaşlarımıza öncelikle yüce Allahtan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: