TürkiyeSON - 05.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Malatya’da CHP’liler Nerde?

Malatya’da CHP’liler Nerde?

malatyahaber20151020_254406

CHP’nin Malatya’da Gelinen Son Noktası

CHP Malatya’da ne yapıyor Malatya’da CHP diğer partilerin adaylarının en çok tepki aldığı seçimde oylarını düşürmesini hiç bir Malatya’lı anlamadı halada anlamıyor.

CHP nin Malatya’da gençliği kalmamış son Ankara’da olan olaylarda hayatlarını kaybeden CHP gençlik üyeleri hariç kimse yokmuş gibi bir seçime girdi tabi ki O olayında etkisi ve CHP tepkisi oldu ama ne hikmetse HDP Malatya’da oy kaybederken CHP’de oyları kaybediyor oylar nereye gittiğini ne halk nede CHP yöneticeleri biliyor biliyorsa da konuşmuyorlar .

Rahmetli Mevlüt Aslanoğlu’nun oğlu CHP 2. sıra adayı Malatya’nın her kesimi tarafından destek gördü babasına olan sevgiyi Malatya halkı sağı solu demeden Erdem beye destek oldu şimdi.

Kafalarda bir soru takıldı acaba Aslanoğlu’nun şahsi getirdiği oylar olmasaydı Ak Parti Malatya’da 6.0 yapma durumu vardı evet Veli beyde Malatya’da sevilen biri ama teşkilatları bu seçimi iyi değerlendirmeleri lazım nerde hata yaptıklarını bulmaları ve kısa sürede toparlanmaları gerektiğini bilmeleri lazım, böyle giderse CHP’nin Malatya’da 1 garantisi Olan CHP Vekili tehlike sınırına ulaşmış belki bu sefer rahmetli Mevlüt beyin mirası ile tehlike bölgesine yaklaşılmadı,ama CHP yeniden toparlanmalı sadece bir kesimin değil özelilkle Malatya’da görünen her kesimin partisi olmalı.

ATATÜRKÜN KURDUĞU PARTİNİN ÇITASINI YÜKSELTECEK GENÇ ÇALIŞKAN DİNAMİK KADROLARLA YENİDEN AYAĞA KALDIRMAK UMUDUYLA.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: