TürkiyeSON - 30.11.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Malatya’da ‘en sevgiliye şiir’ okuma yarışması

Malatya’da ‘en sevgiliye şiir’ okuma yarışması

 Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan “En Sevgiliye Şiir Okuma” konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

DSC_1663Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda yapılan toplantıya Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez, sivil toplum kuruluşları, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan il milli eğitim Müdür vekili Murat Demir, “ peygamberimize özlemi ve onu tanımaya konu olan yarışmayı il milli eğitim müdürlüğü olarak Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa yürüteceğiz. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu çalışmanın sahiplenilmesi ve titiz bir şekilde yapılması ve bu konuda gerekli hassasiyetin gösterileceğini temenni ederiz. Ortaokul ve liseler arası iki kategoride yürütülecek yarışmanın amacı öğrencilerimizin Hz. Muhammed (s.a.s)’e olan duygularını ifade etmelerine ve o’nu içselleştirmelerine vesile olmaktır. Bu bağlamda bu projede bize destek olan Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.

 

Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir’in açılış konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez tarafından “ “En Sevgiliye Şiir Okuma” çalışmalarının planlanması hakkında bilgiler verildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: