22.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Malatya’da Fatih Projesi..

Malatya’da Fatih Projesi..

Malatya’da görev yapan Bilim Teknoloji Rehber Öğretmenlerine yönelik Fatih Projesi kapsamında “Eğitim Bilişimi Ağı” konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.klkl

Malatya Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya Fatih Projesinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Demir, Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Yasin Kocaman, il/ilçe Fatih Projesi Eğitmenleri ve Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri katıldı.

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenleri toplantısında konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Demir,” Fatih Projesi Bakanlığımızın yürüttüğü en kapsamlı projedir. Okullarımızda Bilişim Teknoloji Öğretmenlerinin bu projeyi sahiplenmesi gerekmektedir.” dedi.

Demir, Fatih projesinin okullarımızda öncülük eden Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmenlerinin, öğretmen ve öğrencilerimizin etkin bir şekilde projeye dâhil olmalarını, danışmanlık hizmetini en iyi şekilde yapmalarını, Eğitim Bilişimi Ağı konusunun içerikleri, kullanımı ile ilgili olarak öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlemeleri gerektiğini ifade etti.

Bilişim Teknolojileri İl Koordinatörü Yasin Kocaman ise Fatih Projesi kapsamında okullarımıza gelen etkileşimli tahta, tablet bilgisayar, yazıcı ve ağ alt yapısı ile ilgili yapılması gereken çalışmalar, arıza ve takip sürecinde yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.