25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Malatya’dan sonra Şanlıurfa’nın da en büyük işvereni oldu

Malatya’dan sonra Şanlıurfa’nın da en büyük işvereni oldu

Anadolu’ya yaptığı yatırımlarla ülkede kalkınmaya önemli katkılar sağlamayı ve gençlere yeni kariyer imkanları oluşturmayı amaçlayan, çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) bağlı Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 3. Kariyer Günleri etkinliğinde, “Kentte En Fazla İstihdam Sağlayan Şirket” ödülünü aldı. CMC_SANLIURFAODUL

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen törende, CMC’ye plaketini Karaköprü Merkez İlçesi Belediye Başkanı Nihat Çiftçi verdi.Anadolu’ya yaptığı yatırımlarla şehirlerin kalkınmasına önemli katkılar sağlamayı ve gençlere kariyer imkanları oluşturmayı amaçlayan, çağrı merkezi sektörünün liderlerinden CMC, Türkiye İş Kurumu’na (İŞKUR) bağlı Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “3. Kariyer Günleri” etkinliğinde, “Kentte En Fazla İstihdam Sağlayan Şirket” ödülünü aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu’nda düzenlenen törende CMC, Şanlıurfa’da istihdamın artırılması amacıyla İŞKUR’la yaptığı işbirliği ve kentte yeni iş imkanlarının yaratılması yönündeki çalışmaları nedeniyle ödüle layık görüldü. Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük’ün de katıldığı törende, kentte İŞKUR aracılığıyla en fazla istihdam sağlayan kuruluşlar arasında yer alan CMC’ye plaketini Karaköprü Merkez İlçesi Belediye Başkanı Nihat Çiftçi verdi.

CMC Genel Müdürü Tolga Başarır, Şanlıurfa’da böyle bir ödül almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek “Malatya’dan sonra Şanlıurfa ilimizde de en büyük işveren konumuna geldik. Anadolu’da açacağımız yeni lokasyonlarda da aynı başarıyı gösterip, ülkemize istihdam sağlamaya devam edeceğiz. İlerleyen dönemde Şanlıurfa’daki lokasyonumuzda görev yapan çalışan sayımızı 2 bine çıkarmayı hedefliyoruz. Anadolu’ya yaptığımız yatırımlarla sürdürülebilir ekonomik kalkınmaya destek olmaya ve Türkiye’nin birçok ilinde iş olanaklarının artırılması amacıyla İŞKUR’la işbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.www.turkiyeson.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.