TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Malatya’mız milletin adamını bağrına basacak

Malatya’mız milletin adamını bağrına basacak

Ak Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın 16.30’da Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yanındaki miting alanında Malatyalılarla buluşacağını ifade ederek, “Milletin adamı bir kez daha Malatyalılarla buluşacak. Türkiye’nin lideri, mazlumların ve mağdurların umudu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Malatya’mız bir kez daha bağrına basacak” dedi.

Malatya’nın Türkiye’nin lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi yine bağrına basacağını kaydeden Tüfenkçi“Cumhurbaşkanımızı bir kez daha Malatya’mızda ağırlamanın onurunu, gururunu yaşayacağız.  İlk gün çıktığı yolda ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyen ve 16 yılda sadece Türkiye’nin değil dünyanın lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a millete hizmet yolunda en büyük desteği yine Malatyalılar verecektir. İslam coğrafyasının, mazlumların ve mağdurların umudu olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en güzel şekilde ağırlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Tüfenkçi, Malatya’nın her zaman olduğu gibi 24 Haziran’da da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a en büyük desteği vereceğine inandıklarını dile getirerek, “24 Haziran Türkiye için bir dönüm noktası. Ülkemiz, çocuklarımız ve güçlü bir Türkiye için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yürüdüğü yolda hepimizin sonuna kadar destek olması gerekiyor. Malatya, kurulduğu günden buyana gerek AK Parti’mize gerekse de Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman büyük destek verdi. Cumhurbaşkanımızda bu sevgi ve desteğe her zaman en güzel şekilde karşılığını vermiştir. Haydi, Malatya bir kez daha Cumhurbaşkanımıza, ülkemize, yarınlarımıza sahip çıkma zamanıdır. 24 Haziran’da Türkiye’nin geleceği için sandık başına gideceğiz. Güçlü bir meclise gerçekten ihtiyaç var. Türkiye, zor bir süreç içerisinden geçiyor. Her türlü saldırıyı inşallah sandıkta kıracağız. İnsanların bir ve beraber olması bu tür hesapları altüst edecektir. Her zamankinden daha güçlü olmak zorundayız. Bir kez daha Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma günüdür. 16.30’da herkesi Malatyalı hemşerilerimizi Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yanındaki miting alanına bekliyoruz” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: