TürkiyeSON - 25.09.2023 -

Ekici: Okul idaresine teşekkür ederiz

Ekici: Okul idaresine teşekkür ederiz

Mee
Okulun ilk öğrencisi ve mezunlarından olan Yaşar Uçar Aker, Nezihe İnce, Hayriye Bakan, H.Murat Yavaşoğlu ve A.Vahap Kaygusuz mezun oldukları okulun Müdürü İlhan Hayta ile bir süre görüşerek sohbet ettiler. Okudukları okulu ve oturdukları sıraları yeniden görmenin heyecanını yaşayan eski öğrenciler, kendi aralarında temin ettikleri yaklaşık 300 civarında kitabı okullarına teslim ettiler.

 
Okula bağışlanan kitaplarla ilgili olarak bilgi veren okulun eski öğrencilerinden A.Vahap Kaygusuz, “Okula bağışladığımız kitaplar, kendi kütüphanelerimizde yer alan kitaplardan oluşuyor. Bağışladığımız kitaplar içinde Türk ve Dünya edebiyatında yer alan önemli eserlerin yanında, öğrencilerin kaynak olarak kullanabilecekleri, kendi seviyelerine uygun kitaplar da yer alıyor. Amacımız okuma alışkanlığına katkı sunmaktır. Bize bu imkanı sağlayan Okul Müdürü Yardımcısı Adnan Ekici’nin şahsında okul idaresine teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Okul Müdürü Yardımcısı Adnan Ekici ise, “Okulumuzun ilk mezunlarını aramızda görmek bizleri sevindirdi. Hele böyle bir anlamlı bağış ile bir araya gelen eski mezunlarımızı okulumuzda görmek bizleri ayrıca memnun etti” diyerek kitap bağışından dolayı da teşekkür etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: