TürkiyeSON - 11.12.2023 -

Malatya’nın yiğit insanlara ihtiyaçı var

Malatya’nın yiğit insanlara ihtiyaçı var

malatya-

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın seçmenin ayağına giderek çalınmadık kapı bırakmayacağız diyerek başladığı seçim çalışmalarını oldukça yoğun bir şekilde yürütüyor. Topsöğüt, Cengiz Topel ve daha birçok mahalle esnaf ve vatandaşını ziyaret eden Yalçın, mevcut yönetimin değiştirilmesinin aciliyetini ve gerekçelerini dile getiriyor.Bu kapsamda Yalçın, Malatya’da sosyal, kültürel ve yardımlaşma bağlamında örnek düzeyde birçok faaliyette bulunan Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve üyelerini ziyaret etti.

MALATYA’NIN YİĞİT İNSANLARA İHTİYACI VAR

Yalçın, “Bütün Baskillilere Başkan Yunus Güngör şahsında teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır tanıdığım Yunun başkan gerçekten sivil bir organizasyonun, tarafın gündeme getirdiği sorunlar ve şahsının çok pratik sorun çözücülüğü bakımından örnek bir başkandır. Kendilerini hizmetlerini ivme kazandırarak devam ettirdikleri için teşekkür ediyorum”

BİLİNÇLİ TOPLUM

Dernek Başkanı ve üyelerinin Malatya’daki siyasetin ve sivilin dengesini iyi koruduklarına değinen Yalçın, “Yunus başkanımız hem başarılı bir iş adamı hem de azımsanmayacak bir bilinçli toplumu başarıyla temsil ettiği için birçok övgüye layıktır. Bizler de kendisinden ilhamlar alarak bir dönem dernekleşme, sivil toplum faaliyetlerini yürüttük. Ben kendisine Malatya’ya yapmış olduğu katkıdan ötürü, sivil siyaset, sivil toplum ve üyeleri arasında kurmuş olduğu bu güzel dengenin devamlılığı adına kendine teşekkür ediyorum. Umuyorum ve inanıyorum ki Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin Malatya’da yürüttüğü sosyal, kültürel ve yardımlaşma faaliyetleri birçok sivil toplum kuruluşuna örnek olacaktır. İnşallah gündeme taşımak istedikleri kısa, orta ve uzun vadeli projelerinde Rabbim kendilerine yardımcı olur” dedi.

MALATYA’YI KILCAL DAMARLARINA KADAR BİLEN VEKİL İSTİYORUZ

Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yunus Güngör ideal siyasetçinin özelliklerini, “Biz Malatya’da siyasete soyunup mikrofonu mecliste bu milletin adına alıp konuşacak insanların Malatya’nın sorunlarını temelde bilen, Malatya’nın sıkıntılarına hakim, Malatya’nın her köyünü, her yolunu, her sorununu kılcal damarlarına kadar öğrenip mecliste tüm Türkiye’ye aktarabilecek cesur yürekli, yiğit insanlara ihtiyaç vardır” şeklinde tanımladı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Güngör, kendisini ziyaret ederek siyasi duruş ve ilkelerini aktaran Ali Yalçın için “Ali Yalçın’ın Kızılay’da yapmış olduğu değerli çalışmalardan dolayı çok yakinen biliyoruz. Malatya için yapmış olduğu olumlu şahsi çalışmaları takdire şayandır. Ali bey kendisi sağ olsun bu iradeyi gösterip, bu milletin sesini duyurmak için mecliste bu konuları yetkili mercilere ulaştıracağını ve bu konuda mecliste Malatya’nın sesi olacağını, kürsüde sadece bulunduğu mensup olduğu yörenin değil, tüm toplumun sorunlarını oraya taşıyacağını beyan etmesi bizleri olumlu yönde etkilemiştir. Kendisine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum. İnşallah Rabbim, kendisi ve milletimiz hakkında olumlu bir sonucu elde etmesini sağlar. Kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyorum, bizleri ziyaret ettikleri için de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d