TürkiyeSON - 04.12.2023 -

Maski müdürü Özdemir’den Kuluncak’a ziyaret

Maski müdürü Özdemir’den Kuluncak’a ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Kuluncak İlçesi’nin ziyaret ederek su ve kanalizasyon ile ilgili sorunları yerinde inceledi.

hkDr. Özdemir, Kuluncak Kaymakamlığı ve Kuluncak Belediyesi ziyaretinin ardından Kuluncak MASKİ Şubesi’ni ziyaret ederek, MASKİ personelleri ile bir süre görüştü.

 

Kaymakam Gündoğdu: MASKİ’nin Yükü Arttı

 

Kuluncak Kaymakamı Hasan Gündoğdu, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, önceden su yönetimi probleminin olduğunu ve MASKİ Genel Müdürlüğü’nün kurulmasıyla birlikte bu sıkıntının da giderildiğini ifade etti. Kaymakam Gündoğdu, “Büyükşehir konseptine geçildikten sonra MASKİ’nin yükü daha da çok arttı. Kuluncak, su noktasında Malatya’nın en sıkıntısız ilçelerinden biri. Önceden suyun azlığından ziyade su yönetimi problemi vardı. MASKİ’nin kurulmasıyla birlikte bu sıkıntıda ortadan kalkmış oldu” dedi.

 

Başkan Boyraz: Sizlerin Yapacağı İşlerle Övüneceğiz

 

Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz ise “İlçemizi ziyaretinizden dolayı mutlu olduk. Özellikle ilçe belediyelerinin Büyükşehir Belediyesi ile diyalog kurduğu bir birimin genel müdürüsünüz. Hem Malatya merkezde hem de ilçelerde alt yapı çalışmalarının tümü sizin ilgi alanınızda. Sizlerin yapacağı işlerle övüneceğiz. MASKİ Genel Müdürlüğü olarak bu dört yıl içinde ilçemiz için büyük hizmetlere adım atacağınıza eminiz” diye konuştu.

 

Dr. Özgür Özdemir: Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ’nin yapılanma sürecinin tamamlanmasının ardından süratle hizmete devam edeceklerini kaydererek, sorunsuz bir Malatya için mücadele ettiklerini söyledi. Dr. Özgür Özdemir, “Geçen yıldan başlayan yapılanmamız 2015 yılında da devam edecek. 2016 yılına kadar Kuluncak İlçe merkezinde sorun kalmayacak bir şekilde alt yapı çalışmalarını planladık ve ona göre çalışmalarımız yürütüyoruz” dedi. MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir MASKİ Kuluncak Şube Şefliği’ni ziyaret ederek personel ile bir süre görüştü. İlçede yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Malatyason.com.bülten

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: