TürkiyeSON - 23.02.2024 -

MASKİ’de Neler Oluyor

MASKİ’de Neler Oluyor

MASKİ’de Malatya Büyükşehir olunca bir şeyler olmaya başladı.

Başta başka şehirden gelip burayı ben yönetecem diğer taraftan Malatya belediyesinde etkili olan bir Grubun elamanları arasında kıyasıya bir yarış var MASKİ’yi yönetme ama bunun semeresini Malatya Büyükşehir belediyesi başta olmak üzere Malatya halkı zarar görüyor.

Acaba sayın başkan bunları görmüyor mu, çünkü sayın başkan her şeyi bilecek diye birşey yok şimdi gelelim MASKİ’ye Malatya Büyükşehir olmadan ve bu kadar abone yokken suyun fiyatı daha ucuzken yapılan tahsilat yaklaşık aylık 3 trilyonu buluyordu ve ilk zamanlar bu beş trilyonu geçmişti ama şu an 3 trilyona kadar düştüğü söyleniyor, tahsilat bürosunda gerçekten işine bakanları o kurumdan çıkarıp özellikle o Grubun adamlarını oraya koymak adına yeniden yapılanma adına Malatya belediyesi neden zarara uğratılıyor.

Bir başka konuda sayın başkanın haberi var mı, bilmem ama kiralanan arabaların belli süredir paraları ödenmiyor ne hikmetse ve buda çalışan kiralık araba şoförlerde büyük şikayet oluşmaya başladı, neden MASKİ paramızı ödemiyor diye daha da önemlisi yakınlarda yapılan sayaç ihalesi, sayın başkan acaba meskenlere takılacak O saatleri gördümü, gördüyse şayet onun yerine bari sanayi tipi sayaç taksalar daha iyi MASKİ’de gerçekten bir iç çatışma var şehir dışı gurupla şehir içi gurupları zararı Malatya büyükşehir’e, daha da bu son olanlar ilk olanları da yakında herkes duyacak.

MASKİ idaresini son olarak bir depo olayı vardı bilirler onunla ilgili bir gelişme duymadım yoksa yasal yola başvuruldu veya kapatıldı mı yeni başladık

vesselam

Malatya Son

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. burak dedi ki:

    yazık yazık biz akıllı saat istiyoruk yok iptal diyorlar ne iş ya ne iş
    dün akıllı sayaç zorunlu bu gün olmuş yassak diyorlar su parası olmuş 3 lira bir tonu su damı içmeyek

  2. serhat dedi ki:

    Takılacak Sayaçlar büyük hemde pahalı gitmiş dandirik bir fitmadan almışlar, para yiyorlar para hey hey uyanın her ihalede bi sıkıntı- yetmedi mi artık da.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.