24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Maski’nin çalışma raporu açıklandı

Maski’nin çalışma raporu açıklandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü hafta sonu Malatya Büyükşehir Belediyesi Beydağı Toplantı Salonu’nda 2014 yılı değerlendirme toplantısı yapıldı.

MAK_8100Toplantıya, MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Koordinatör, MASKİ İdari Genel Müdür Yardımcısı , MASKİ Teknik Genel Müdür Yardımcısı, MASKİ Daire Başkanları, MASKİ Şube Müdürleri ve personeller katıldı. MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ tarafından 2014 yılında yapılan yeni çalışmaları ve hayata geçirilen uygulamaları anlattı. ”Biz bir aileyiz. Aile ise bir beden gibidir. Birlikte çok büyük işler başaracağız” diyen MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, hizmetin en iyi şekliyle yürütülebilmesi için MASKİ bünyesinde çalışan herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini kaydetti. Dr. Özgür Özdemir, başarılı ve akılda kalan hizmetlerin istişareler sonunda ortaya çıktığını vurgulayarak, MASKİ’nin 2014 yılında yaptığı faaliyetleri şu şekilde sıraladı.

“İçmesuyu şebeke döşeme çalışmaları: Malatya merkez ve ilçelerinde 82 bin 861 metre şebeke boru hattı döşendi.

Kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları: Malatya merkez ve ilçelerinde 18 bin 477 metre kanalizasyon hattı döşendi.

Sondaj Çalışmaları: Malatya merkez ve ilçelerinde 114 noktada sondaj ve drenaj çalışması yapıldı.

Su Kalite Kontrol Laboratuarı: Modern laboratuarlarda düzenli bir şekilde su analizleri yapılıyor.

11 ilçe MASKİ şubesi kuruldu: Vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet vermek amacıyla tüm ilçelerde MASKİ şube şeflikleri kuruldu.

Gezici vezne: MASKİ Gezici Vezne, PTT ve tahsilat veznelerinin bulunmadığı mahallelerde vatandaşlara fatura ödemelerinde büyük kolaylık sağlamak amacıyla gezici vezne uygulaması başlattı.

Alo185 Çağrı Merkezi kuruldu: Malatya merkez ve 13 ilçenin tamamında yaşayan vatandaşlarımızın 7 gün 24 saat sorunlarını rahatlıkla iletebilmeleri için Alo185 Çağrı Merkezi kuruldu.

Araç filosuna 123 yeni araç takviye edildi: MASKİ Malatya’ya daha iyi, sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vermek için 123 yeni iş makinesini araç filosuna kattı.

Yeni hizmet binası yapılıyor: Yaklaşık 24 bin 500 metrekare kapalı alan üzerinde inşa edilen bina 6 katlı beş bloktan oluşuyor. Tamamen akıllı bina tekniği ile yapılan hizmet binasının yapımı hızla devam ediyor.” turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.