TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

MATHAP ve Birlik adına Başkan Akın’ın Açıklaması

MATHAP ve Birlik adına Başkan Akın’ın Açıklaması

MATHAP ve birlik adına Başkan İhsan Akın’ın açıklaması; Bugün mübarek ve hayırlı bir günde buraya gelmemizin, şehitliklerimizi, ziyaretimizin nedeni. şimdiye kadar ülkemizde ilimizde vatan toprağı bölünmesin diye, görevli olduğu alanda şehit olan, tüm kolluk kuvvetleri, görevli olanlara, vatandaşlarımıza yüce Allahtan rahmet dilemek, dua etmek, karanfil bırakarak anmak, anlamak ve anlatmak için, Tarım ve hayvancılık platformu üyelerimiz yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerimiz, ilçe temsilcisi ve örnek yetiştiricilerimiz ile buradayız.

-15 Temmuz hain FETÖ terör örgütü darbe girişimi ve sonrası tüm terör örgütleri ile mücadele eden başta vatansever halkımıza, kolluk kuvvetlerimize, İçişleri Bakanlığımıza,Hükümetimize ve ilk defa halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yürüttükleri bu zorlu mücadeleden dolayı teşekkür ediyor, yapılan mücadeleyi canı gönülde destekliyoruz, dün olduğu gibi bugünde haçlı zihniyeti Siyonist, bölme parçalama oyunlarını bozmak için, birlik ve beraberliğimiz için, Devletimizin tüm terör örgütleri ile yaptığı, yapacağı tüm mücadelelerin sonuna kadar arkasında ve yanındayız.

-15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti devletine, necip milletine, uçaklarla, tanklarla, bombalarla, mermilerle ve içimizde olup yardım, yataklık yapan hainlerle yapamadıklarını, iç savaş çığırtkanlığı yaparak, kargaşa çıkararak, korku yaratarak, taşeronlar kullanarak, ekonomik savaş açarak, şucu, bucu, diyerek yapmaya çalışan çukurlar ve yardım yatakçılık yapanlar. Bizler sivil toplum örgütü olarak, yetiştirici olarak üretici olarak çiftçi olarak bu hainliklere asla fırsat vermeyeceğiz. -Yalnız bunu lafla sözle değil, platformlarda şov yaprak’ta değil, vatandaş olarak, STK olarak, kurum kuruluş olarak, devletimize sözde değil, özde destek vererek, hem canımızla hem de malımızla, yanlarında olmalıyız olacağız. Her şeyi devletten beklemek yerine, herkes üzerine düşeni yapmalı, Bizler Tüm fedakarlık içinde elimizi hatta bedenimizi taşın altına koymaya hazırız.

-15 Temmuz öncesi ve sonrası şehit ve gazi olan tüm vatan evlatlarımızdan, Allah razı olsun, şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Onlar hiçbir gelecek kaygısı gütmeden dünyada en değerli olan canlarını feda ettiler. Bizler neden kaygılıyız ki kaygı duymamız gereken tek şey. Büyük ülkemizin bekası, bayrağımız, ezanımız, devletimiz, vazgeçilmez mukaddes vatanımız ve her karışı kanla sulanmış topraklarımızdır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: