TürkiyeSON - 10.12.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

‘Memnun edemediklerim de oldu’

‘Memnun edemediklerim de oldu’

Malatya AK Parti Milletvekili M. Mücahit Fındıklı, “Malatya’da ve Türkiye genelinde aday listelerinde yer alan herkes için sürecin hayırlı olmasını diliyorum”dedi.

 

mucahit fındıklı-malatya2 dönem Malatya’dan Ak Parti’den milletvekili olan M. Mücahit Fındıklı gazete temsilciliklerine gönderdiği veda mesajında, “Sevenlerimiz ve takdir edenlerimiz olduğu gibi, memnun edemediklerimiz de olmuştur. Eşyanın tabiatı böyledir. Herkesin memnun olmasını beklemedim, herkesi memnun etmek için karakterime uymayan haller içine girmedim. Yakından tanıyan ve birlikte yürüdüğüm arkadaşlarımın isyan ettiği bazı haksız yargılamalara cevap verme, düzeltmeye çalışma veya yolumu değiştirme gereği duymamamın nedeni, Hakk’ın razı olduğuna bir gün halkın da razı olacağına inanmamdır”dedi.

Fındıklı açıklamasının devamında ise şunları ifade etti;

“7 Haziran milletvekili seçimleri için uzun bir hazırlık sürecinin ardından 7 Nisan akşamı bütün siyasal partilerin aday listeleri Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edildi.

Malatya’da ve Türkiye genelinde aday listelerinde yer alan herkes için sürecin hayırlı olmasını diliyorum.

İki dönem boyunca Malatya milletvekili olarak Türkiye’nin en önemli dönemecinde parlamentoda görev yapmayı nasib eden Rabbime hamd ediyorum. Bu temsil görevini veren Partime, bu uzun soluklu yolda iyi ve kötü günümüzde bizimle birlikte yorulmadan yürüyen bütün dava arkadaşlarıma ve vekaleti veren seçmenlerimize teşekkür ederim.

Görev yaptığım sürece, daha nce olduğu gibi ilkelerin siyasetini izlemeye özen gösterdim. Mahşer hesabını hatırımdan çıkarmadım.

Sevenlerimiz ve takdir edenlerimiz olduğu gibi, memnun edemediklerimiz de olmuştur. Eşyanın tabiatı böyledir. Herkesin memnun olmasını beklemedim, herkesi memnun etmek için karakterime uymayan haller içine girmedim. Yakından tanıyan ve birlikte yürüdüğüm arkadaşlarımın isyan ettiği bazı haksız yargılamalara cevap verme, düzeltmeye çalışma veya yolumu değiştirme gereği duymamamın nedeni, Hakk’ın razı olduğuna bir gün halkın da razı olacağına inanmamdır. Türkiye’nin gücüne inanıyorum. Bu inancım doğrultusunda, bu gücü layık olduğu menzile taşımak için ülkem, partim ve şehrim adına gayretlerim devam edecektir.Hakkım varsa herkese helaldir, hakkı olandan da helallik istiyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: