25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Memur-Sen Heyeti Başkan Yanılmaz’a Teşekkür Etti

Memur-Sen Heyeti Başkan Yanılmaz’a Teşekkür Etti

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Elazığ temsilciliği Başkan ve üyeleri, belediye tarafından hayata geçirilen ve yapımı devam eden projeleri, yakından görmek ve yerinde incelemek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Üyeler, Elazığ Belediyesi tarafından gerçekleştirilen tanıtım gezisine veren el ile alan elin buluştuğu Hayır Çarşısı’nı gezerek başladı. Dar gelirli vatandaşlarımız için özenle barkotlanmış ürünleri inceleyen Memur-Sen heyeti, binlerce aileye umut olmuş Hayır Çarşısı projesinin çok anlamlı ve faydalı bir hizmet olduğunu kaydetti.

Heyetin sonraki durağı ise Kuzey İmar Yolu (Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı) oldu.  Şehrin kuzey-güney eksenli trafik akışını rahatlatan ve uluslararası yol kalitesinde olan yeni imar yolunu gezen ekip, ulaşım açısından Elazığ’ın farklı bir imaj kazandığını belirtti.

Daha sonra Çöpten Enerji Üretim Tesisi’ni gezen ekip, çöplerin dahi değerlendirilerek enerjiye dönüştürüldüğünü ve bu sayede 10 bin haneye elektrik verildiğini büyük bir memnuniyetle karşıladılar.

Tanıtım gezilerine Hayvan Hastanesi ve Geçici Bakımevi’ni gezerek devam eden ekip aynı hayranlığı  orda da yaşadı. Kendi kulvarında bölgesinin en büyüğü olma özelliğine sahip Hayvan Hastanesi’ni gezen Memur-Sen temsilcileri, böyle bir hizmetin hayata geçirilmiş olmasının çevreci ve sosyal bir belediye olmanın da ötesinde çalışıldığının kanıtı olduğunu söyledi.

BAŞKAN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR

Elazığ Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve yapımı devam eden projeleri gezen Memur-Sen temsilcileri kendilerine böyle bir tanıtım organizasyonunun  yapılmış olmasından dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a teşekkür ettiler.

Gezip gördükleri bütün faydalı hizmetleri gittikleri her ortamda anlatarak vatandaşlarımızı da bilgilendireceklerini vurgulayan Memur-Sen Elazığ temsilciliği başkan vekili Zülküf Şimşek ilimizin kalkınmasına katkı sunan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Kültür Turizm ve Sanat Çalışanları Derneği İl Başkanı Olcay Burhan ve Eğitim-Bir-Sen Elazığ başkan vekili Mehmet okur da Elazığ Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeleri çok beğendiklerini ve Başkan Yanılmaz ile belediye çalışanlarına teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

ÜYLER TANITIM GEZİSİ SONRASINDA BAŞKAN YANILMAZ İLE BULUŞTU

Memur-Sen Elazığ temsilciliği üyeleri, kendileri için düzenlenen gezi sonrasında Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile bir araya gelerek teşekkürlerini birebir kendisine ilettiler. Ulaşımdan çevreye, kültür sanattan sosyal hizmetlere varan birçok alanda gerçekleştirilen hizmeti yerinde görme imkanı bulan üyeler emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Elazığ’ın bölge illere nazaran hızlı bir ilerleyiş kat ettiğini belirten Başkan Yanılmaz ise göreve geldikleri günden itibaren önceliklerinin vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu olduğunu söyledi. Planladıkları her projeyi önce hemşerilerimize sunduklarını belirten Başkan Yanılmaz, “Onların öneri ve talepleri doğrultusunda yolumuza devam ediyoruz” dedi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.