TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Meşalecilerin Listesi Ak Parti ve MHP Genel Başkanlarının Önünde

Meşalecilerin Listesi Ak Parti ve MHP Genel Başkanlarının Önünde

Malatya Büyükşehirde ve özelliklede Maskide Kümelenen Meşaleciler Yıllardır FETÖ terör örgütü gibi kendilerini AK Partili olarak gösterip kamufle ediyorlar.

Devletin şu anda yurt dışında yaptığı operasyonlardan dolayıda herhangi bir Sıkıntı Çekmiyorlar. Hatta Kendi Haklarında yazanlara veya Söz Söyleyenlere Aba Altında Sopa Gösteriyorlar.

Son aldığımız bilgiler çerçevesinde yakın günlerde hem MHP Genel Başkanına hemde AK Parti genel Başkanına Malatya Büyükşehir’de Maski’de Özelliklede Makam Sahibi 100 Yüzün Üstünde İsim Bildirildi. Bunlar Hem AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Öznur Çalık ve Sayın Bakan Bülent Tüfenkçininde Bu yapılanmada Haberi Vardı Ama ne hikmetse Bunların Bu Yapıya Karşı Herhangi bir Tasarufu Olmadı.

Fakat Bu Sıkıntı Bildiğim Kadarıyla Zamanında Fetö cu Olmayan Ama Mevcut Vekil ve genel Merkezde bazı üst Makamların Sayesinde Büyük Sıkıntılar Çeken Halada Çekmeye Devam Eden Sayın Ahmet Çakır Bey Bu Seferde Bu yapı Yüzünden Sıkıntıyı Çekecek Tek Kişi Olarak Gözüküyor Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Meşaleci Değil . Buda Demek Oluyor Birileri Artık Sayın Çakırı Yemek İçin Servislere Başladı.

Bu da Şu Demek Oluyor Sayın Çakırın Koltuğunda Gözü Olanlar Bu yapıyla veya Krıptocularla Paslaşıyor Öyleki İnsanın En Güvendiği Bile Sıyası Areneda Dostunu Satıyor Zaman Kısa Zaman ALLAH Doğrunun Yanındadır .

VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: