TürkiyeSON - 01.07.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Mesut Ulutaş göreve başladı

Mesut Ulutaş göreve başladı

Kurşunlu-Faliyet

“Amacımız yurdumuzu yaşanabilir biçimde geleceğe taşımak” diyen TEMA Vakfı Gönüllü Sorumlusu Mesut Ulutaş, ülke genelinde 560 bini aşkın gönüllüsüyle birlikte yaşam anlamına gelen toprağa sahip çıkan TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük sorumluluk olduğunu belirtti.

 

Reklam

Yapılan faaliyetler yerel basında paylaşılacak

 
Mesut Ulutaş, “TEMA’nın en büyük gücü her zaman gönüllüleri olmuştur. Sahip olduğu doğal varlıkları ile Kurşunlu’da sürdürülebilir yaşamı korumak için gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak, beldemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, beldemize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz” dedi Mesut Ulutaş, “TEMA Vakfı Kurşunlu Gönüllü Sorumluluğu ekibi, kamuoyunu bilgilendirme ve bilinçlendirmede en önemli desteği beldede görev yapan basın mensuplarından alacaktır. Yapılan tüm faaliyetleri düzenli olarak yerel basınla paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kürşat dedi ki:

    İySadece okulda değil, toplumda, çevrede, her yerde yardımseverliğiniz ve bilgi birikiminizle ihtiyaç duyan herkesi aydınlatıyorsunuz. İyiki varsınız müdürüm.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: