25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

MGTC Başkanı Mehmet Aydın, “Malatya’mızda birlik ve beraberliği koruyan güçlü STK’ların olması çok önemli.

MGTC Başkanı Mehmet Aydın, “Malatya’mızda birlik ve beraberliği koruyan güçlü STK’ların olması çok önemli.

“MALATYA’DA GÜÇLÜ STK’LARIN OLMASI ÇOK ÖNEMLİ”

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın MAGİNDER ziyaretinde konuştu. Aydın, Malatya’da güçlü STK’ların olmasının şehir için önemini belirtirken, “Malatya’mızda birlik ve beraberliği koruyan güçlü STK’ların olması çok önemli. MAGİNDER’i de bu anlamda tebrik ediyorum. Malatya için güzel işler yapacaklarını ümit ediyorum” dedi.

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti (MGTC) Başkanı Mehmet Aydın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Girişimci İş İnsanları Derneği (MAGİNDER) Başkanı Salih Karademir ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
Aydın,ziyaretinde önemli mesajlara yer verdi.
Malatya menfaatleri için görev alacak STK’ların artması gerektiğini belirten Başkan Aydın, “Malatya için birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden STK’ların artmasını temenni ediyorum. MAGİNDER’in de bu anlamda emek sarf ettiğini görüyoruz. Başkan Salih Karademir’e ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Yaşanan deprem felaketinden sonra Malatya’mız için STK’lara çok önemli görevler düşüyor” dedi.

“SİZLER SAYESİNDE SESİMİZİ DUYURMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gerçekleşen ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten MAGİNDER Başkanı Salih Karademir, “Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın ve Yönetim Kuruluna gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Malatya’mız için çalışmaya devam ederken sizler sayesinde sesimizi duyurmaya devam edeceğiz” dedi. (Bülten)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.