21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

MGTC’den hayırlı olsun

MGTC’den hayırlı olsun

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti yönetimi, Valisi Süleyman Kamçı’ya ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

y

Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti(MGTC) yönetim kurulu üyeleri, Mikail Pelit Başkanlığında Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini dile getirdiler. Ziyarete, MGTC Başkanı Mikail Pelit, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Keskin, Umut Bozkurtoğlu, İbrahim Göçmen, Mehmet Aydın, Duran Özkan, Kemal Deniz katıldı. Başkan Pelit burada yaptığı konuşmada, “Sayın Valimize bir hoş geldiniz ziyareti gerçekleştirdik. Devlet adamlığınızı, halkla bütünleşmenizi bundan önce görev yaptığınız yerlerden aldığımız bilgilerden öğrenmiştik. Biz Sayın Valimizden Malatya halkıyla bütünleşerek, önemli birtakım çalışmalara katkı vereceği düşüncesindeyiz. Sayın Valimize tekrar hoş geldiniz diyoruz” ifadelerine yer verdi.

Malatya’yı seviyoruz

Malatya Valisi Süleyman Kamçı ise basın mensuplarını kabulü esnasında yaptığı konuşmada “Ziyaretiniz dolayısıyla teşekkür ediyorum. Basın ülkemizde olduğu gibi Malatya’mızda da bir güçtür. Basın bizlere zaman zaman yol gösterici, zaman zaman yardımcı olucu, zaman zaman birlikte iş yapmamıza vesile olacak kurum ve kuruluştur. Biz basına bu gözle bakıyoruz. Burası bildiğiniz gibi dördüncü görev yerim. O nedenle Malatya’yı da daha öncesinden insanıyla, değişik kurum ve kuruluşlarda olan arkadaşlarımızdan dolayı tanıdığımız bir yerdir. Malatya’yı seviyoruz. Malatya güzel bir yerdir. İnşallah bizim de heyecanımıza, Malatya’ya olan sevgimize sizlerin katkı ve yardımıyla Malatya’da güzel hizmetlere hoş sedayla anılacak hizmetler yapmaya adayız. İnşallah bunu da başarırız. Bu arada tekraren, tüm Malatyalıların Kurban Bayramını kutluyoruz” şeklinde konuştu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.