16.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

MHP 18 Yıl

MHP 18 Yıl

MHP sinde 18 yıllık sûre içerisinde çeşitli kademelerde görev almış,fakat gelinen noktada mevcut genel başkana ve yapısına karşı bayrak açmış şahıslar yine MHP nin üst kademesi tarafından yüksek perdeden çeşitli ithamlarla karşı karşıya bırakılıyor.

Partide genel sekreterlik,genel bşk yardımcılığı,MYK üyeliği,milletvekilliği,bakanlıklar,meclis grup başkanvekilliği görevleri verilmiş şahısların kimi paralelci,kimi casus ve çaşıt,kimi ordan burdan gelme,kimi ne idüğü belirsizler vs vs gibi ithamla karşı karşıya bırakılıyor.Nedense bu ithamlara kıymet verenler Bahçeli ve yol arkadaşlarına madem böyleydiler neden bunları bu konumlara getirdiniz diye sormuyorlar.

Mevcut genel bşk adaylarının içerisinde Selim Kaptanoğlu hariç hepsinin durumu aynı.Hepsi mevcut genel başkanla uzun süreler çalıştılar madem bu kadar kötüydüler neden baştacı edildiler,yani çok basit bir ifade ile “benim anam,senin ananı kerhanede görmüş” hesabına döndü bu iş.Dolayısıyla öyle yada böyle bahçelinin elle tutulacak bir tarafı kalmamıştır,hala onu savunan arkadaşlarımızın olaylara at gözlüğü ile bakmamalarını tavsiye ederiz.Devletin başına devlet gelecek diye diye devletin başına gelmeyen kalmamıştır.

Kısa vadede bu iş neticelenirse MHP sinin çok büyük teveccühe mazhar olacağı aşikardır.Mevcut yapının devamı durumunda ülkeyi bekleyen olası ihtimaller ortadadır ve bu ihtimallerin sac ayağı maalesef bahçelidir.Hala bunu görmezden gelen birçok kişinin partiden şu yada bu şekilde nemalandığı gerçeğini biliyor olsak ta hala devletin başına devlet gelecek ümidi ve anlayışında olan saf ve temiz yüreklerin bu durumu görmesini sağlamak hepimizin baş görevidir.

Şunu da belirtmeden bitirmek istemiyorum;Bahçeliden sonrası için hassasiyeti ÜLKÜCÜLÜK ve ÜLKÜCÜLER olmayan kim yada kimler olursa olsun sıkımızın sıyrıldığı mevcut yapıdan farkı olmayacaktır,ONUN için öze dönüş ve KUTLU birlikteliğin mihenk taşı ÜLKÜCÜLÜK ve ÜLKÜCÜLER olmak zorundadır.

ÜLKÜCÜLÜK ten ve ÜLKÜCÜLERDEN uzaklaşmış yapı ve gene başkan’nın halihazırdaki durumu ortadadır..Allah kimseyi bu durumlara düşürmesin,Bu durum ülkücülere genel başkan’lık yapma iradesini ortaya koyan her adaya ve yanındakilere ders olsun….Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin…..

Mustafa Kemal GÜNAY

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.