TürkiyeSON - 25.02.2024 -

MHP heyeti güneydoğuda

MHP heyeti güneydoğuda

Milliyetçi Hareket Partisi bir heyet göndererek Güneydoğu bölgemiz ile ilgili inceleme yapmış. Ellerine sağlık nihayet güzel bir çalışma. Ülkenin bir bölgesinde çatışma var hergün şehit haberleri geliyor. Neler oluyor diye bir heyet göndermek doğru bir adım. Ama bu heyette niçin partinin kurmayları yok. Mesela genel başkan adına meclis grubunda konuşma yetkisi verilen sayin Oktay Vural? Sayın Vural hangi önemli işlerinden dolayı bu heyette yoklar? Sayın Semih Yalçın beyler daha önce Gaziantep milletvekili olarak o bölgeyi tanıması bilmesi açısından bu heyette yer almaması garip geldi bana. Hele ettiği küfürlerle sadece ülkücüleri hedef alan Sayın Çetin niçin yok? Sadece üç ilin MYK üyesi ve Diyarbakır il başkanı bu heyette bildiğim kadarıyla. Niçin genel merkez yetkilileri yok.

 

Genel başkan yardımcılığı yapan o kadar anlı şanlı isimler nerede? Ziyarete giden bütün siyasi partiler genel başkan yardımcısı bölge vekilleri ile beraber heyetler gönderiyor o zaman MHP niçin sadece MYK üyeleri ile gidiyor? . Aylardır süren bir çatışma var. Aylardır süren sokağa çıkma yasağı Nerede bizim mangalda kül bırakmayan yöneticilerimiz? Turistik gezideler mi yoksa? Yoksa rahatları kaçmasın diye görev verilmedi mi? Ne bileyim bu beyler Adana Mersin olunca kaçırmıyorlar hiç bir etkinliği. Güneydoğu olunca neredeler? Oktay Vural tamam genel başkan vekili tamam anladık. Kolay mı genel başkan adına kürsüden konuşmak! Peki Ismet Büyükataman, Celal Adan neredeler? Milletvekilleride mi tatilde? Yoksa genel merkez nöbet mi yazdı sizlere? Olurya ülkücüler gelir koltuğu alır. Bu adamların sağı solu belli olmaz.

 

Ey Milliyetçi Hareket Partisi yetkili organları yaptığınız bir işi de düzgün yapın olmaz mı? Gönderseydiniz sayın Vural’ı sayın Çetin’i sayin Büyükataman’ı olmaz mıydı? Meclis’te olayları vekil gözüyle milliyetçi bakışla anlatsalardi daha verimli bir iş olmaz mıydı dersiniz? Dostlar alışverişte görsün diye heyete gerek yok. O üç MYK üyesiyle beraber vekillerin olması daha güzel olurdu. Yine de bölgede bulunan MYK üyelerimize Diyarbakır il başkanımıza teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.

 

Doğan Ay

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.