TürkiyeSON - 25.09.2023 -

MHP’nin birlik gecesinde ayrımcılık yaptılar

MHP’nin birlik gecesinde ayrımcılık yaptılar

MHP Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Birlik ve beraberlik’ gecesinde protokol krizi yaşandı. Milletvekili adayları, ilçe başkanları ile partililerin katıldığı gecede Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin’ine protokolde yer verilmedi.

 

 

mhp-kriz9mhp-kriz8 mhp-kriz6 mhp-kriz5 mhp-kriz4 mhp-kriz3 mhp-kriz2 mhp-kriz1 mhp-krizMHP Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen gecede yaşanan protokol krizi geceye katılan partiler tarafından tepki ile karşılandı. Göreve geldiği günden bugüne kadar ki süre içerisinde birçok başarılı çalışmaya imza atan Gökhan Şahin’in protokolden kaldırılması tepki ile birlikte MHP Malatya’da ne yapmak istiyor sorusunu akıllara getirdi. Mecliste sandalyesi bulunan ve parti olarak iktidar olmak istediğini kamuoyunda deklare eden MHP’nin Malatya İl başkanı Mehmet Erdem’in bir gazeteye yapmış olduğu açıklamada, “Malatya’da 2 milletvekili hedefliyoruz demesi” partililer tarafından üzüntü ile karşılanmıştı. mhpSakandalarla  ün kazana MHP Malatya’da seçim arifesinde yeni boyut kazandırdı. MHP Milletvekili adaylarının bir arada gezmediği Malatya’da seçimin galibinin şimdiden belli olduğu ifade ediliyor. Malatya’da STK’lar ve yapmış olduğu sosyal yardımlar ile iktidar partisini çileden çıkaran Gökhan Şahin’in parti içerisinde dışlanması MHP’de yeni bir operasyonun habercisi mi?… Bazı MHP’liler  sosyal paylaşım sitesinden yaşanan bu olaya isyan etti.

 

İşte o yazılar;

Serdar Yıldız

Birlik, beraberlik, kardeşlik güzel duygu ve haslettir. Ancak beraberlikten kasıt tarafgirlik ise nifak, fitne ve hasettir…

Birleştirmek zordur.zor olanı becermek er kişinin işidir. Er olmayan olmayan bir olamaz beraber olamaz. SIRALI KOLTUKLAR SİZİN İÇİN OLSUN. TEK VE DİK DURMAK BİZE YAKIŞIR.

 

Ahmet Memur

Birlik ve beraberlik sağlanması için bir araya

geleceksinnn. Lakin protokolde battalgazi ilçe başkanına yer verilmemesini nasıl birlik ve beraberliğe bağlayacaksınnn..Bunun adı birlik beraberlik degil tam anlamı ile kutuplaşma ve tarafgirliktir. Taraf olan bertaraf olacaktır…BAZZO AHMET

 

TC Mustafa Yeğin

BİRLİK BERABERLİK GECESİNDE,SANKİ BİRİLERİ İLÇE KONGRESİNDE YAŞATTIĞI OLUMSUZLUKLARI BU GECEDE TEKRARLAMAK İSTEDİ.PROTOKOLDE YER VERİLMEYEN BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANINI ASİL VE ÜLKÜCÜYE YAKIŞIR DAVRANMASINDAN DOLAYI KUTLARIM.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: