TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Minik Parmaklar Geleceği Şekillendirmeye Devam Ediyor

Minik Parmaklar Geleceği Şekillendirmeye Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM) bünyesinde yürütülen ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’ projesi, beşinci dönem eğitimleriyle devam ediyor

Elazığ Belediyesi, Microsoft Türkiye ve Finansbank işbirliği ile yürütülen ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’ projesi çerçevesinde 8-12 yaş aralığındaki çocukların beşinci dönem eğitimleri devam ediyor. Çocukların analitik düşünme kabiliyetlerini artırarak, onları geleceğe daha emin ve daha donanımlı birer birey olarak hazırlamayı hedefleyen EBEGEM, miniklerin bilgisayar karşısında daha üretici bir konumuna gelmesi için eğitimlerini sürdürüyor. EBEGEM bünyesinde yürütülen “Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor” projesi ile miniklere Kod yazma öğretilerek, onlara hem kendi geleceklerini şekillendirme bilinci hem de bulundukları topluma yön verme kabiliyeti kazandırılıyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, ‘Minik Parmaklar Geleceği Programlıyor’ projesi kapsamında devam eden eğitim programının 6.dönem ve sonraki dönem kayıt işlemlerinin devam ettiği belirtildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: