14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Minik Yürekler Hz. Mevlana’yı Ve Mehmet Akif Ersoy’u Andı

Minik Yürekler Hz. Mevlana’yı Ve Mehmet Akif Ersoy’u Andı

Elazığ Belediyesi ve Özel Mavi Sincap Anaokulu işbirliği ile “Hz. Mevlana’yı ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı” düzenlendi.

Elazığ Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Belediye Birim Müdürleri, Özel Mavi Sincap Anaokulu öğretmenleri, öğrencileri ve aileleri katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Özel Mavi Sincap Anaokulu Müdiresi Asiye Arıkan: “Ağaç yaşken eğilir. Siz anne ve babalar ve biz Eğitimciler olarak bu bilinçte yıllardır çocuklarımıza Allah, peygamber, millet, vatan sevgisi ve bayrak sevgisi aşılamayı kendimize ilke edindik. Yıllardır bu ilke ile yolumuza, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biliyoruz ki eğitim insanlığın var olduğu günden bugüne kadar bilim adamlarının ve düşünürlerin üzerinde durdukları önemli bir konudur. İnsanoğlu doğumundan itibaren kesintisiz bir eğitim ve öğretim içerisindedir. Eğitimin gayesi, insanda var olan yetenekleri ortaya çıkarmak ve bu yetenekleri en iyi şekilde geliştirmek ve toplumu oluşturan bireylerin çağın bilgi ve becerileri ile donatmaktır. Eğitim bir bütündür” dedi.

Konuşmaların ardından Özel Mavi Sincap Anaokulu öğrencileri tarafından çeşitli gösteriler sergilendi. Minikler sergiledikleri gösteriler karşısında büyük beğeni topladı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.