28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Mübarek günde su kesmek ve MASKİ

Mübarek günde su kesmek ve MASKİ

Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, sizde tanıdığım birisiniz,ama ne hikmetse son dönemlerde acaba tanıdığım insan olarak Ahmet Çakır bey bu mu diyorum.Neden mi? Uzun anlatmakla burada olmaz ama bugün belediye CHP olsa bu azız mübarek günü parasını ödemeyenlerin suyunu kesseler kıyamet kopar. Ama bugün ramazan,on gündür geçenlerde yazdık bari bu ramazanda su kesmeyin.Size de yanınızda danışmanlar var aylık alıyorlar,iletmiyorlar mı?

 

Siz onları süs olarak mı danışman aldınız?Maski kaynıyor.Usulsüzlük diz boyu.Yazıyoruz ilgilenmiyorsunuz.Hep israf belki düşünün olmazda oldu da bu dünyada sormadılar.Siz ahiret hayatına inanmıyor musunuz ki inanan bir insansınız bildiğim kadarıyla ?Bakın en son yazdım kiralanan o kadar araba var ki personelden fazla,geçen yıl ilçeleri okuma ihalesi yapıldı verim alınmadı iptal oldu.Adamlar parasını yine aldı kiralık arabalar aylardır para alamıyor.Yine bu yakınlarda bir ihale hazırlığı vardı bakmadım sonuç ne oldu?

 

26 Personel isteniliyor çalışacak ve karşılığında 42 adet araç, bu ne yaman çelişki? Ben işin içinden çıkamadım.Sonrasında bir madde daha dikkatimi çekti ve tepetakla oldum, bu araçlar meğer sayaç okuma işi için değil kendileri için istiyorlarmış… hemde 300 mt mesafede otopark bulmak kaydı ile.. ya hu 500 metre olsa ne olur? Göbeğin mi erir bıyıklı insan…

 

Son zamanlarda MASKİ’de sansasyonel haberler maalesef ki bitmek bilmiyor. “İlçeler Sayaç Okuma Hizmeti Alımı” işi ve MASKİ’ye gerekli olan “Araç Kiralama Hizmet Alımı” işleri ayrı ayrı olması gerekir iken, tek bir ihalede tek bir firmaya verilmek üzere; 2016/204999 İhale Kayıt Numaralı “İlçeler Sayaç Okuma ve Araç Kiralama” işi adı altında EKAP’ta ilana çıktı. Birbirinden ayrı olan bu iki hizmet alım işi için ilk bakışta dikkatimizi çeken bir ayrıntıya rastlamadık taki, Teknik şartnameye küçük bir göz atana kadar.

 

Bakın arabalara otopark dedik ya 300 metre o bile hazır yazılacak çok şey var ama sız bir hamle yapmazsanız daha ağır işler var.Başbakan’a direk yazacağım.Takdir sizin.Bugün yanınızda olanlar ya o gün kıyamet günü takdir sizin.

 

DİPNOT: Facebook’u ya kapatın yada yorum ve eleştiriye açık tutun.Zaten onaylamadığınız yayınlanmıyor.Yok kapalı tutarsanız demek ki halktan ve basından gizli işleriniz var.Yine belediye personeline facebook’u yasak etmişsiniz .Tebrikler

Vesselam

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sevgi güney dedi ki:

    ye kürküm ye, bıyıklı göbekli adam kim ki acaba?

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.