TürkiyeSON - 05.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Muhtarlar İtfaiye Personelini Ziyaret Etti

Muhtarlar İtfaiye Personelini Ziyaret Etti

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve bazı yönetim kurulu üyeleri; geçtiğimiz hafta kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığını ziyaret ederek itfaiye personeline tatlı ikramında bulundular.

Gerçekleştirilen ziyaret sırasında, Büyükşehir Belediyesi’nin hemen her alanda büyük hizmetler verdiğini belirten Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkan Mustafa Eren, “İtfaiyemizin bu güne kadarki yaptıkları hizmetlerden memnuniyet duyuyoruz. Gerçekten çok zor ve kutsal bir görev yapıyorlar. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın şahsında bütün fedakar itfaiyecilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Eren, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Teşkilatı tarafından sadece yangınlara müdahale konusunda değil, ayrıca yangın öncesi, yangın sırasında ve yangın sonrasında yapılması gerekenler konusunda da muhtarlara yönelik çok güzel eğitimler düzenlediklerini de belirterek bunun için de ayriyeten teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Hanifi Acar ise Türkiye Muhtarlar Federasyonu Malatya Şube Başkanı Mustafa Eren ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek, yangınlarla ilgili eğitim programları noktasında muhtarların yanısıra bütün vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: