TürkiyeSON - 24.02.2024 -

Münir Doğan Ölmeztoprak Hayel Değil Gerçekleri Söyledi

Münir Doğan Ölmeztoprak Hayel Değil Gerçekleri Söyledi

MALATYA SEVDALISI ÖLMEZTOPRAK’DAN 1 KASIM DEĞERLENDİRMESİ

 

 

Son Zamanlarda Gecen Seçim Malatya’da Bağımsız Aday Olarak Giren ve Malatya’da Tarafsız Her Kesim Tarafından Sevilen Sayılan ve Bunun Karşılığında Siyasi Arenanın En Hızlı Döneminde Büyük Oy Alan Sayın Ölmeztoprak,

 

1 Kasım Seçimlerinde Bazı Partiler Münir Beyin Kendi Partilerini Desteklediğini Söylemeye Başlayınca Bizde Kıymetli Hocam Münir Beyle Konuşmaya ve Vereceği Sözlere Göre Bir Haber Yapama İhtiyacı Duyduk  Sağ Olsun Münir Hocamda Bizi Kırmadı Bazı Sorularımıza İçtenlikle Cevap Verdi

 

SORU: Münir Hocam 7 Haziran Seçimlerinde Bağımsız Aday Olup Güzel Bir  Çalışmayla Bazı Siyasi Partilerin Bile Almadığı Oyu Aldınız Hemde Her Kesimde Size Sempati Vardı Bunu Neye Bağlıyorsunuz .

CEVAP: Evet Sayın Malatyalı Hemşerilerim Sağ Olsunlar Bize İnanıp Desteklerini Verdiler.

Destek Verenler Biliyordu ki Seçilsem de  Seçilmesem de Ben Malatya’nın Malatyalının Her Zaman Emrindeyim O Sorumluluğu Bilen İnsanım.

SORU: Bu Dönem Aday Olmadınız Ama Adaylardan Çok Sizin İsminiz Malatya’da Telaffuz Ediliyor Her Parti Sizin İsminizi Kendi Partileriyle Özdeşleştiriyor, Bu Konuda Düşünceniz Nedir.

CEVAP: Sağ Olsunlar Ben Bana Gönül Vermiş İnsanlara Bu Seçim Şu Partiye Bu Partiye Oy Verin Diye Bir İstek ve Temennim Olmadı Olmazda Bana Oy ve Gönül Verenler Şu An Ben Herhangi Bir Siyasi Hareketin İçinde Değilim Tabi ki Olsam Arkadaşlarım, Dostlarım ve Gönül Verenlerde O Siyasi Harekete Destek Verirler Ama 1 Kasım’da Ben Herhangi Bir Siyasi Hareketin İçinde Değilim O Yüzden de Arkadaşlarım,Dostlarım Bana Gönül Veren Gönüldeşlerim Kendi Hür İdare ve Vicdanlarıyla Kendi Oylarını Nereye Vereceğini Tayin Ederler.

SORU: Peki Bu Söylentiler Sizin Bazı Yerlerde Oturup Sohbet Ederken Çekilen Fotoğrafların Yanlış Yönlendirmeye Neden mi Oluyor.

Cevap. Ben Malatya’ya mal Olmuş Biriyim Hangi Kesimde Olursa Olsun Düğün Cenaze Açılış ve Benzeri Her Programa Vaktim Oldukça Katılırım, Katılmam Onlarla Beraber Hareket Etmem Anlamında Olmaz.

SORU: Peki Son Olarak 1 Kasım Seçimleri Hakkında Neler Diyeceksiniz.

CEVAP:  Allah Bu Vatanı Ezansız Bayraksız Bırakmasın Rabim Hakkımızda Ne Hayırlı İse Onu Bize Nasip Etsin.

SORU: Verdiğiniz Bu Bilgiler İçin Malatya Halkı Adına Şahsım Adına Teşekkür Ederim.

CEVAP: Ben Teşekkür Ederim Yayın Hayatınızda Görevinizde Başarılar Dilerim

 

Röportaj: Ali ÖZPOLAT

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.