TürkiyeSON - 07.06.2023 -

Ne peyzajmış ama!

Ne peyzajmış ama!

Çevreyolu’nun altındaki vatandaşlar, “Çevreyolu’na o kadar peyzaş çalışması yapıldı, kaldırım yapıldı, belediye bize bir merdiven yapmadı, belediyenin parası merdivene yetmiyor mu” diye sordu

imageVatandaşlar Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin peyjaŞ çalışmalarını bitirememesinden yakındı. Başkan Ahmet Çakır yönetimindeki belediyenin bir önceki dönemde şehrin doğu girişinde peyzaş çalışması yaparak, yeşil alanda saksılıklar oluşturduğu ve gül ekimi yaptığı belirtildi.

Saksıların trambus çalışması nedeniyle kaldırıldığı öğrenildi. Öte yandan Çevreyolu’nun rutin olarak her seçim döneminden sonra en az bir defa yeniden düzenlendiği iddi edildi.

PEYJAZA VAR MERDİVENE YOK

Büyükşehir Belediyesi trambüs direklerini diktikten sonra tekrardan o bölgede peyzaş çalışması başlattığını anlatan vatandaşlar, o peyzaşa harcanan paranın bir bölümünün de yolun hemen altına harcanmasını istedi.

Çevreyolu’ndan mahallelerine inmek isteyen vatandaşlar, inecek bir merdiven bulamadıklarını belediyenin kendilerini görmezden geldiğini belirtti.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: