TürkiyeSON - 23.02.2024 -

Nurettin Yaşar: Attığımız Adımlar, Ülkenin Çehresini Değiştirdi

Nurettin Yaşar: Attığımız Adımlar, Ülkenin Çehresini Değiştirdi

AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, Türkiye’nin geleceği açısından önemli bir seçim sürecinde olduklarını söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Yaşar, son 13 yılda Türkiye’nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için adımlar atıldığını ve bu adımların ülkenin çehresini değiştirdiğini ifade etti. Yaşar, reform hareketlerinin sürmesi için vatandaşlardan destek istedi. Yaşar, seçim çalışmaları kapsamında Kuyumcular Çarşısı ve Tüccar Pazarı esnafı, Parçikanlılar Derneği ile Rutikanlılar Derneği’ni ziyaret etti. Milletvekili Yaşar ziyaretlerde yaptığı konuşmada, 1 Kasım’da yapılacak olan seçimin Türkiye için büyük önem taşıdığına dikkat çekti.

Türkiye’nin geleceği için milletin bir kez daha sandık başına gideceğini ifade eden Yaşar, “Son 13 yılda Türkiye’nin daha demokratik, daha özgür, huzurlu ve güvenli bir ülke olması için attığımız adımlar, ülkemizin çehresini değiştirdi. Şu anda ise Türkiye’nin geleceği söz konusu. Gelecek nesiller, Türkiye’nin bütünlüğü, kalkınması ve gelişmesi, bağımsızlığı, özgürlüğü için 13 yıl boyunca mücadele ettik, etmeye devam ediyoruz. Biz bunun için buradayız ve heyecanımızı buradan alıyoruz” ifadelerine yer verdi. Yaşar, son 13 yılda devleti milletin hizmetkarı yapabilmek için çok büyük gayret gösterdiklerini belirtti. Yaşar, “Partimiz son 13 yılda Türkiye’nin kronikleşmiş sorunlarının çözümüne ciddi katkılar sağlayacak adımlar atmıştır. Bununla birlikte Türkiye’de yapılması gerekenler, yapılanlarla sınırlı değildir. Vatandaşlarımızın daha fazla güvenlik, demokrasi ve huzur taleplerinin karşılanması için reformları aynı kararlılıkla sürdürmemiz geriyor. Bu doğrultuda sizlerin desteğine ihtiyacımız var. İnsanlar yaptıklarımızı gördüler ve neticesinde bizi iktidara taşıdılar. İnşallah hep birlikte AK Parti’yi yine tek başına iktidara taşıyacaksınız” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.