TürkiyeSON - 24.09.2023 -

‘O vaatler eski Türkiye’de kaldı’

‘O vaatler eski Türkiye’de kaldı’

AK Parti’de mahalle toplantıları devam ediyor. Bu kapsamında Yeşiltepe Cumhuriyet Mahallesi’nde ortak toplantı düzenledi.

 

IMG_11406 – 0 hedefine odaklanan AK Parti Milletvekili adayları Yeşiltepe Cumhuriyet Mahallesinde “Yeşiltepe sizinle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılandı. Yeşiltepe Cumhuriyet Mahallesinde düzenlenen toplantıya AK Parti Malatya Milletvekili adayları Bülent Tüfenkçi, Bayram Taşkın, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ve partililer katıldı.

Düzenlenen mahalle toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Yeşiltepe bugüne kadar bize çok büyük destekler verdi, bundan sonrada verecek. CHP’de duysun MHP’de HDP’de duysun. Biz bu milletle barışık şekilde yaşadık bundan sonrada öyle yaşayacağız” dedi.

“Ben bir partiyim diye ortaya çıkan HDP iktidara gelirsem din derslerini, diyaneti kaldıracağım. Ülke için koydukları hedefe bak” diyen Kahtalı, “ Biz bu ülkede temiz bir nesil yetiştirmek için elimizden gelen gayreti bugüne kadar ortaya koyduk, bundan sonrada koymaya devam edeceğiz. Bizi engellemeye onların hiç birinin gücü yetmeyecek. 2002’de yola çıktığımızda artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak demiştik. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la çıktığımız bu yola Ahmet Davutoğlu’yla ikinci yarıda devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili adayı Bayram Taşkın ise, “ AK Parti’nin temellerini atmış olduğu Yeni Türkiye’nin, yeniden dirilişin adımları 7 Haziran’da atılacak. Tünelin ucu göründü. 12 yıldır AK Parti hükümetleri Türkiye’de ki darbe ürünü, derin devleti ne kadar kanun dışı yapılanmaları varsa, bunlarla çarpışa çarpışa, savaşa savaşa bu noktalara geldi. Siz bunlara 7 Haziran günü cevap vereceksiniz” şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya milletvekili adayı Bülent Tüfenkci’de, “ Eski Türkiye’de koalisyon dönemleri vardı. Bugün o dönemleri özleyenler, hedefleyenler var. Tek başlarına iktidar için mücadele etmiyorlar. Bizlere oy verin koalisyon kuralım diyorlar. CHP, MHP, HDP koalisyon yapma peşinde. Koalisyon dönemlerinden neler çektiğimizi çok iyi hatırlıyoruz. Bankalar, bakanlıklar, genel müdürlükler, mili gelirler bölüşüldü, ülke iflas etti” sözlerini kaydetti.

 

“2002 yılında iktidara gelen AK Parti işleri düzeltmeye başladı” ifadelerini kullanan Tüfenkci, “ Şimdi birileri çıkmış eski Türkiye’yi özlüyor. Birileri boş vaatlerle insanlardan oy alacağını zannediyor. O vaatler eski Türkiye’de kaldı. Eski Türkiye’de iki anahtar sözü verenler vardı, iktidara geldiler var olan iki anahtarımızı da elimizden aldılar” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: