14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Öğrenciler bakım şube müdürlüğünü ziyaret etti

Öğrenciler bakım şube müdürlüğünü ziyaret etti

 

1023482

Müdürlüğün Yakınca’da bulunan asfalt tesislerini ziyaret eden öğrenciler, İlçe Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü Hakan Demir’den, yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldılar. Büyükşehir Kanunu ile köylerin mahalleye dönüştüğünü belirten İlçe Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü Hakan Demir, Malatya Büyükşehir Belediyesinin 10 bin kilometrenin üzerinde yol ağından sorumlu olduğunu belirtti.
Büyükşehir Belediyesinin insan hayatını olumlu etkileyecek hizmetler yaptığını ifade eden vurgulayan Müdür Demir, “Büyükşehir Belediyesi, her alanda insanlara önemli hizmetler veriyor. Biz, Malatya’nın bütün ilçe yolları ve mahalle yollarından sorumluyuz. Yol yapmak hem zahmetli, hem de bir o kadar zordur. Kağıt üzerinde tatbik edip, sahada bunu gerçekleştirmek uzunca ve zahmetli bir iştir. Ancak, Büyükşehir Belediyesi olarak standartların çok üstünde yol hizmetleri yapıyoruz” dedi.

 
Sınava girecek sayısal öğrencilerinin vizyonlarının gelişimi açısından gezinin çok faydalı geçtiğini belirten Metin Emiroğlu Anadolu Lisesi Müdürü Metin Benli ise, “Mühendisliğe ilgi duyan sayısal grubu öğrencilerimizi buraya getirerek geleceklerine yön vermek istedik. Çok faydalı bilgiler aldık. Mühendisliğin her dalını burada gördük” dedi.

 

Öğrenciler, tesislerde beton büz fabrikası ve asfalt laboratuvarını da gezerek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler aldılar.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.